Blanka Lipińska zdążyła już podpaść nowym sąsiadom. „Nienawidzą mnie”. Już wiedzą, że nie będą mieli z nią łatwo

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska w końcu wprowadziła się do swojego nowego apartamentu. Zdaje się jednak, że jest trudną lokatorką. Wyznała, że sąsiedzi jej nienawidzą. 

Blanka Lipińska zyskała popularność za sprawą bestsellerowej powieści erotycznej pt. 365 dni. Gwiazda szturmem podbiła polski show-biznes. Chcąc utrzymać się na fali, zdecydowała się napisać dwie kolejne części. W krótkim czasie okazało się, że to jej nie wystarcza. Swoją twórczość postanowiła zekranizować. Na razie premierę miała pierwsza część, ale już niebawem światło dzienne ujrzą dwie kolejne.

Pisarka spotkała się z ogromną krytyką po wydaniu serii książek. Internauci zarzucili jej uprzedmiotawianie kobiet oraz promocję kultury gwałtu. Blanka jednak najwyraźniej nie przejmuje się tym, ponieważ kontrowersje wokół jej filmu, wpłynęły na ogromny sukces finansowy. Zapowiedziała także, że już pracuje nad kolejnym filmem erotycznym, w którym poruszy wątek związku pisarki z gitarzystą zespołu rockowego. W 2019 roku magazyn Wprost ogłosił, że jest najlepiej zarabiającą polską pisarką. Forbes Woman umieścił Lipińską w rankingu 50 najbardziej wpływowych Polek.

Blanka Lipińska podpadła sąsiadom

Gwiazda postanowiła zainwestować zarobione pieniądze. Postawiła na zakup nieruchomości. Regularnie relacjonowała w social mediach przebieg prac remontowych nad nowym gniazdkiem. W całym procesie brała udział również jej architektka, która miała niezwykle trudne zadanie. Musiała odwodzić Blankę od jej szalonych pomysłów. Jednym z nich była chęć zabetonowania okien:

Powiem Wam jeszcze jedną ciekawą rzecz, która już w ogóle może niektórych dobić. Ludzie zwykle w domu chcą mieć duże okna, jak najwięcej światła, a ja kazałam w moim jedno okno zabudować, bo było mi za jasno. Generalnie to zabudowałabym połowę tych okien, ale Ola się nie zgodziła. No dom bez okien, bunkier, no ale nie ma takiego niestety, trudno – prawiła na Instagramie.

Kilka dni temu 36-latka nareszcie mogła wprowadzić się do nowego apartamentu. Właśnie pochwaliła się, że już zdążyła podpaść sąsiadom:

Nie wiem, czy słyszycie tę muzę, ale najpierw wierciliśmy przez 7 miesięcy a teraz…  Schowaliśmy się w sypialni – przerwała Blance architektka.

Po chwili Blanka dodała:

Moi sąsiedzi mnie nienawidzą.

Pani architekt oraz Blanka testowały nowe materace w sypialni. Lipińska po chwili zdradziła, że już wcześniej leżała na nim z mężczyzną, który okazało się, że ma narzeczoną:

Pierwszym mężczyzną, który leżał ze mną w łóżku, na moim nowym materacu jest Oskar elektryk. Chciałam jej powiedzieć bo, nie wiem, czy ma żonę, czy dziewczynę, ale leżeliśmy na folii, oboje byliśmy ubrani – zapewnia.

Myślicie, że testowała również gadżet „do więżenia ludzi”?


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live apartamenty są dla fraj..rów najlepszy jest dom ogród basen w konstancinie a jak mawia klasyk hubcio materac musi być ku..wa jeszcze lepszy bo najlepszy seks jest po 40 po 3sek moźna zasnąc i to tyle

 • Gośćkamil pisze:

  Czemu od razu buedna,samorna i zagubiona? Czy ona na takà wygląda? Raczej na silną i pewnă siebie kobiete. Druga sprawa to to że lubuje sie w rzeczach innych niż wiékszośč ludzi i potrzebuje silnego samca.Troche mroczna osoba ktòra wymyśla sposòb na życie nie zawsze w dobrym stylu

 • Gośćgrześ pisze:

  Wy ro faceci to normalka jak wam sie kobieta podoba to nie ważne czy ma nie ròwno pod sufitem a ważne by wygladala dobrze. Na brzydkà byscie gadali a na takà już nie

 • Gość pisze:

  Jak lubi ciemność to chyba wilkołaczyca z niej.

 • Gość pisze:

  Blanka jest ok tylko nie ma szczęścia w miłości

 • Gość pisze:

  Blanka jest ok.tylko nie ma szczęścia w miłości

 • Adam pisze:

  stręczycielka z SOPOT

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy testowała już sedes. Kiedy relacja??

 • Gość pisze:

  W czapce w tomu to tam nie ma ogrzewania. Jak dla mnie ponuro mrocznie szaro ciemno nie lubię takich mieszkań dobre na depresję

 • Gość pisze:

  Możecie sobie ja lubić lub nie.. Z nieba jej kasa nie spadła, napisała, powieść jak widać poczytną.. Żal mi tylko jej miłości do Barona.
  On się zachował jak wredny dupek!! A teraz wielce zakochany w kobiecie, która niby jest modelką.. Razem z mamusia… Wątpię, czy rodzina Barona przyjmie je do swojej rodziny… BLANKA, jeszcze znajdziesz miłość, tylko o niej nie pisz, bo ludzie mają pożywkę ..

  • GośćMałgorzata pisze:

   Zgadzam się, Baron zachował się jak ostatni d… Miał przy sobie kobietę dojrzałą, inteligentną, dowcipną, na swoim poziomie, która go szczerze kochała i co zrobił? Podobno tę relację zniszczyła zaborczość. Tylko, że każdy wie, żę odkąd zaczęli być razem, to natychmiast koło Barona zaczęły się kręcić głodne wredne suczyska. Blanka nie miała lekko.

 • Gość pisze:

  Trochę hot i trochę not.

 • Gość pisze:

  Biedna,zagubiona i samotna .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×