Blanka Lipińska świętuje 36. urodziny. Odświeżona fryzura to pikuś przy tym, jaki prezent sobie zafundowała

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska świętuje 36. urodziny. Z tej okazji pochwaliła się sesją, na której zaprezentowała się w odmienionej fryzurze. Zdradziła też, jaki prezent zafundowała sobie z okazji swojego święta.

Blanka Lipińska jest autorką trylogii 365 dni, która w krótkim czasie stała się popularna. Powieść cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowano o ekranizacji pierwszej części. Ta osiągnęła międzynarodowy sukces. Gdy trafiła na Netflixa, stała się jedną z chętniej oglądanych propozycji na całym świecie. Właśnie dlatego platforma nadzoruje prace nad kolejnymi epizodami.

Jakiś czas temu zarówno pisarka, jak i aktorzy grający w filmie polecieli do Włoch, gdzie nagrywali sceny do Ten dzień. Chociaż data premiery jest wciąż utrzymywana w tajemnicy, wiadomo, że ekipa już wróciła do Polski.

Blanka Lipińska pochwaliła się nową fryzurą i prezentem urodzinowym

Lipińska niedawno przedłużyła włosy, czym pochwaliła się na Instagramie. W czwartek w tym samym miejscu podzieliła się nowym zdjęciem z sesji. Można odnieść wrażenie, że nieco zmieniła kolor włosów — są one znacznie jaśniejsze niż jakiś czas temu. W opisie zdradziła, że świętuje 36. urodziny. Z tej okazji złożyła sobie życzenia:

Wszystkiego Najlepszego Blaniu !
Życzę sobie bym umiała zwolnić !
Życzę sobie miłości, która zatrzyma mój Świat !
Życzę sobie szczęścia i wdzięczności, które sprawiają, że płacze śmiejąc się!
Miałam 35 lat na to by udowadniać coś komuś, to strasznie dużo czasu…teraz życzę sobie ŻYĆ !
STO LAT Księżniczko Ciemności

Blanka Lipińska na Instastory zdradziła, że w tym roku w ramach prezentu urodzinowego, postanowiła zadbać o zdrowie i dlatego wybiera się na cytologię:

Z okazji urodzin postanowiłam dać sobie w prezencie zdrowie, czyli idę na cytologię.

Pisarka zwróciła się z apelem do pań, by poszły w jej ślady:

Kochane panie przypominam, że rak szyjki nie boli, on was po prostu zabije, więc jeżeli chcecie świętować urodziny razem ze mną po prostu zapiszcie się na cytologię i zadbajcie o to, co macie najcenniejsze, czyli o zdrowie.

My również przyłączamy się do apelu Blanki i zachęcamy internautki do zrobienia wspominanych badań.


Blanka Lipińska - nowa fryzura

Blanka Lipińska - nowa fryzura

Blanka Lipińska w długich włosach

Blanka Lipińska w długich włosach

Blanka Lipińska w długich włosach

Blanka Lipińska w długich włosach

Komentarze

 • Gosia pisze:

  Mądra kobieta! Ja na cytologię chodzę regularnie, a na urodziny dostałam od męża piękny bukiet z poczty kwiatowej. Razem z Blanią obchodzimy urodziny 😀

 • Gość pisze:

  Ptasi móżdżek to chyba ty jesteś każde namawianie kobiet do cytologii jest dobrej a ona wykorzystuje do tego swoją popularność zeby dotrzeć do nas kobiet i ja uważam że to super. Napisala by ze kupila sobie auto to tez by hejka poleciał

 • Gość pisze:

  Na badanie się chodzi co roku a nie prezent sobie robić z tego ok ptasi móżdżek

 • Gość pisze:

  Brawo Blanka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×