Szukaj

Pierwsze smaczki z planu The Voice. Zachowanie Blanki Lipińskiej zdziwiło ekipę i skrępowało samego Barona

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska wybrała się do studia The Voice of Poland, gdzie pracuje jej chłopak, Baron. Jak się zachowywała? Informator Pudelka podaje szczegóły.

Blanka Lipińska i Baron spotykają się od ponad pół roku. Chociaż początkowo ukrywali swój związek, z czasem przestali to robić. Na Instagramie udostępniają zdjęcia i nagrania, na których pozują razem oraz wyjechali na romantyczne wakacje, które pokazali w sieci. Wspierają się także w pracy.

Blanka Lipińska pilnowała Barona na planie The Voice of Poland?

Lipińska w środowy wieczór odwiedziła Barona w programie The Voice of Poland, czym pochwaliła się na Instastory. Zdradziła, że chociaż miała tam wpaść tylko na chwilę, trochę się zasiedziała i spędziła aż trzy godziny. Jak informuje Pudelek nie był to pierwszy raz, gdy pojawiła się na planie.

Informator tabloidu donosi, że gościła w studiu już w poniedziałek. Kiedy on pracował, ona podobno siedziała sama w barku studyjnym. Gdy była przerwa, nie odstępowała go na krok. To zachowanie zdziwiło ekipę:

Podczas poniedziałkowych nagrań Blanka była w studio z Baronem. Kiedy on pracował, ona grzecznie siedziała sama w barku studyjnym, ale jak tylko była przerwa w nagraniach, to nie odstępowała go na krok. Krążyła niczym kocica po studio i zwyczajnie dawała wszystkim do zrozumienia, że to jej chłopak – podaje informator.

Dzień później się nie pojawiła. Wszystko przez obostrzenia związane z koronawirusem:

Na planie panuje bardzo rygorystyczny reżim sanitarny, dlatego w kolejnych dniach nagrań Blanka już się nie pojawiła na planie. Producenci zainstalowali nawet bramki odkażające, jednak na razie nagrania odbywają się bez udziału publiczności.

Co ciekawe, chociaż Blanka potwierdziła, że gościła w studiu. Powiedziała, że przez cały czas siedziała w garderobie Barona:

Tak naprawdę niczego nie widziałam, bo w ogóle byłam tam pierwszy raz, trzy godziny i wszystkie przesiedziałam w garderobie Barona, bo ze względu na obostrzenia koronawirusa tam nie można nigdzie chodzić. Ani nie byłam w studio, ani nie przywitałam się z produkcją […] Mogę wam powiedzieć, jaka jest garderoba Barona, jest naprawdę wypasiona.

Nowe odcinki programu The Voice of Poland już jesienią.


Blanka Lipińska na planie The Voice of Poland

Blanka Lipińska na planie The Voice of Poland

Baron i Blanka Lipińska

Baron i Blanka Lipińska

Blanka Lipińska i Baron w maseczkach

Blanka Lipińska i Baron w maseczkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×