Blanka Lipińska traci urodę. Odstawiła produkt, którego brak odbił się na jej cerze

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska przeżywa piekło. Gwiazda poinformowała, co właśnie ją spotkało. Rzeczywiście jest aż tak źle? Zobaczcie sami.

Blanka Lipińska to autorka bestsellerowej powieści 365 dni. Po ogromnym sukcesie postanowiła napisać dwie kolejne części. Chwilę później pojawiła się ekranizacja, która spotkała się ze skrajnymi opiniami na całym świecie. Pisarka musiała zmierzyć się z zarzutami promowania kultury gwałtu. Walijskiej piosenkarce Duffy nie spodobało się to jak w filmie uprzedmiotawia się kobiety. Celebrytka najwyraźniej nic sobie z tego nie robi, ponieważ nagrała kolejne części filmu i jak sama przyznaje: będzie jeszcze goręcej.

Co ciekawe kolejny erotyk spod pióra Lipińskiej ma być poświęcony relacji gitarzysty z pisarką. Czyżby chodziło o nią i Barona? Przypomnijmy, że Blania była jedną z wielu kobiet muzyka – między Julią Wieniawą a Sandrą Kubicką:

Jestem już zmęczona 365. Chce wejść w przyszłym roku na plan zupełnie nowego projektu. To też będzie film. Roboczy tytuł nosi One i będzie to erotyk opowiadający o pisarce i gitarzyście rockowym. Wszystkie moje historie napisało życie. Był mafiozo, to teraz może być gitarzysta – zdradziła w rozmowie z Pudelkiem.

Dramat Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska przypomina ciotkę dobrą radę. Codziennie siada przed telefonem i opowiada o naprawdę różnych, czasem dziwnych rzeczach. Ostatnio wspomniała, że zamieniła cukier na słodzik. Dodała, żeby nie przesadzać z jego ilością, bo może powodować biegunki. Dziś podzieliła się kolejnymi złotymi myślami:

Kurierzy to jest taki zawód słuchajcie, który kocham pod warunkiem, że nie zaczynają pracy od 7:00 rano i nie postanawiają do mnie przyjść jako pierwszej. Skończył mi się kolagen, więc zamówiłam. Nie piłam kolagenu przez kilka dni i zobaczcie co się stało. Ja nie chce bez niego żyć – zapewniała.

Celebrytka pokazała skórę twarzy, na której pojawił się pryszcz. Po chwili kontynuowała:

Ja wiem, że jest dużo kontrowersji wokół kolagenu, że jest dużo znaków zapytania odnośnie kolagenu do picia, ale cóż ja mam poradzić skoro ten kolagen na mnie działa. Dowodem są moje zdjęcia z początku tego roku i moje zdjęcia po tym jak zaczęłam pić kolagen. Poprawiła mi się zaj******e skóra, no dobra może nie dzisiaj.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Rzeczywiście jest tak tragicznie?


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska we Francji

Blanka Lipińska we Francji

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×