Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

Zdjęcie (1) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[1/8] Blanka Lipińska - odrosty

Zdjęcie (2) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[2/8] Blanka Lipińska - odrosty

Zdjęcie (3) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[3/8] Blanka Lipińska - odrosty

Zdjęcie (4) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[4/8] Blanka Lipińska - odrosty

Zdjęcie (5) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[5/8] Blanka Lipińska - odrosty

Zdjęcie (6) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[6/8] Blanka Lipińska - odrosty

Zdjęcie (7) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[7/8] Blanka Lipińska - odrosty

Zdjęcie (8) Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

[8/8] Blanka Lipińska - odrosty

Komentarze

×