Paznokcie Blanki Lipińskiej są w opłakanym stanie. Jedno ujęcie wygląda odstręczająco. Jak mogła dopuścić do takiego stanu?

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pokazała odrosty na włosach i paznokciach. Jest zachwycona tym, że tak szybko jej rosną. Co powiedziała w relacji na Instagramie?

Blanka Lipińska ma bardzo intensywny czas w swoim życiu. Nie ukrywa, że spełniają się wszystkie jej marzenia. Po tym, jak powieść 365 dni stała się hitem, w lutym 2020 roku do kin trafił film na jej podstawie. Okazało się, że produkcja zaczęła bić rekordy oglądalności. Najpierw zawojowała kina, a później Netflixa.

Choć zdaniem krytyków film z Michele Morrone i Anną-Marią Sieklucką nie jest najwyższych lotów, trudno zaprzeczyć, że to prawdziwy przebój, a widzowie go kochają.

Popularność 365 dni zwieńczyła Złota Malina za najgorszy scenariusz. W myśl zasady nie ważne, jak mówią, ważne, by mówili, Blanka Lipińska ogłosiła wielki sukces i zapowiedziała, że powstaną dwa filmy na podstawie kolejnych części jej powieści.

Aktorzy już wrócili, żeby nagrać drugą część perypetii Massimo i Laury, a pisarka pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z planu 365 dni. Jak zawsze osobiście nadzoruje prace nad filmem.

Gdy już oficjalnie ruszyły zdjęcia, celebrytka przedstawiła fanom nowego bohatera produkcji – Nacho, w którego rolę wcieli się Simone Susinna, włoski model.

Intensywny czas przed Blanką, a ona nie pozostawia swoich fanów i chętnie zwierza się im w relacjach na Instagramie. Tym razem pochwaliła się odrostem.

Blanka Lipińska pochwaliła się odrostem

W jednej z ostatnich relacji na Instagramie zadowolona Blanka Lipińska pokazała fanom, jaki ma odrost na włosach i paznokciach.

To jest, słuchajcie, mój odrost po czterech tygodniach. A to jest, nie widać…za daleko, potem wam pokaże mój odrost na paznokciach po 11 dniach. Rosną, bo testuje nowy suplemencik diety, który hula jak zły – mówiłą wyraźnie zadowolona.

Oczywiście pokazała zdjęcia, żeby udowodnić, że jej dieta i suplementacja powodują bardzo szybki wzrost włosów i paznokci. Rzeczywiście wymagają one już wizyty w gabinecie.

W dalszej części relacji widzimy, że Lipińska zadbała o fryzurę. Efektami jeszcze się nie pochwaliła, ale z pewnością nie omieszka tego wkrótce zrobić. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Blanka Lipińska - odrosty

Blanka Lipińska - odrosty

Blanka Lipińska - odrosty

Blanka Lipińska - odrosty

Blanka Lipińska - odrosty

Blanka Lipińska - odrosty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×