Szukaj

Blanka Lipińska zrugała fana. Niewinne pytanie o wakacje zirytowało pisarkę. Aż udostępniła screena prywatnej wiadomości

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska od kilku dni odpoczywa na słonecznych Malediwach. Pisarka ładuje baterie na kolejne miesiące. Jeden z fanów zadał jej pytanie w prywatnej wiadomości, które bardzo ją zdenerwowało. Odpowiedziała mu na forum.

Blanka Lipińska oprócz literatury ma w życiu jeszcze jedną wielką pasję – podróże. Gdy tylko pozwala jej na to czas i zawodowe zobowiązania, pakuje walizki i opuszcza Polskę. Gwiazda szczególnie upodobała sobie ciepłe klimaty, gdzie może nie tylko wylegiwać się na słońcu, ale także oddawać sportowemu szaleństwu. Pisarka uwielbia sporty wodne, a o tej porze roku w Polsce niestety nie ma szans na takie aktywności. Dlatego podróż za granicę wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Może w ten sposób naładować baterie na kolejne miesiące pracy oraz odpocząć nieco od obostrzeń związanych z pandemią, które cały czas obowiązują w naszym kraju.

Gwiazda ma za sobą niezwykle pracowity rok. Autorka bestselleru 356 dni zachwyciła fanów swoją twórczością i spowodowała, że Polki znowu sięgnęły po książki. Idąc za wielkim sukcesem swojej powieści, postanowiła przenieść ją także na ekran. Ekranizacja romansu stała się jeszcze większym hitem niż książka, a Blanka zyskała międzynarodową sławę. Film trafił na platformę Netflix, gdzie zaledwie po 3 dniach od premiery znalazł na 1. miejscu wśród 10 najchętniej oglądanych pozycji i cały czas znajduje się w ścisłej czołówce.

Z kim Blanka Lipińska jest na Malediwach?

Blanka początek nowego roku postanowiła zacząć od błogiego odpoczynku w egzotycznym klimacie. Gwiazda kilka dni temu zameldowała się na Malediwach. Na jej profilu możemy znaleźć przepiękne zdjęcia z urlopu. Lipińska pokazuje otaczający ją krajobraz, ale także swoją doskonałą sylwetkę w bikini. Fani są pod wrażeniem jej wyćwiczonego ciała.

Jeszcze kilka miesięcy temu w takich podróżach towarzyszył jej ukochany Baron. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a Blanka po 8 miesiącach poinformowała o rozstaniu. Na ujęciach pozuje sama, a jeden z fanów zainteresował się tym, z kim wybrała się ona na wakacje.

Sama Pani pojechała na wakacje?

Niestety to pytanie dosyć mocno zirytowało pisarkę, która postanowiła niezwłocznie odpowiedzieć, udostępniając screen prywatnej wiadomości.

A co Cię to obchodzi? Co za różnica z kim tu jestem? Chyba obserwujesz mój Instagram dla mnie, a nie dla sensacji? Ale jeśli się mylę, to jest taki magiczny guzik „przestań obserwować”. POLECAM. Kochani pokazuje Wam tyle mojego życia, ile ja chce, a nie tyle ile oczekujecie. Uszanujcie to – napisała Blanka na swoim Instastories.

Miejmy nadzieję, że takie zachowanie fanów nie zepsuje jej nastroju podczas błogiego wypoczynku w tropikach.


Blanka Lipińska screen Instastories

Blanka Lipińska screen Instastories

Blanka Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska na Malediwach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×