Blanka Lipińska o swoich brakach w wykształceniu. „Zaniedbania są na poziomie szkoły podstawowej”. Zaskakujące, z czym ma największy problem

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska nie ma przed swoimi fanami zbyt wielu tajemnic, a ci chętnie zadają jej osobiste pytania. Zauważyli, że pisarka robi sporo błędów ortograficznych. Jak zareagowała?

Blanka Lipińska ma na swoim koncie wielki sukces wydawniczy. Pisarka jest autorką bestsellerowych powieści z cyklu 365 dni. Erotyki opowiadające historię romansu Laury i Massimo sprawiły, że Polki znowu sięgnęły po książki. Okazały się one sukcesem na skalę międzynarodową, a ich autorka szybko poszła za ciosem i stworzyła ekranizacje powieści. Filmy z miejsca stały się jeszcze większymi hitami, a premiera pierwszej części była sporym wydarzeniem.

Gdy obraz trafił na platformę Netflix, długo znajdował się w czołówce najchętniej oglądanych filmów. Dzięki swojej twórczości Blanka błyskawicznie podbiła show-biznes i znalazła tam stałe miejsce. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w branży, a fani interesują się nie tylko jej zawodowymi sukcesami, ale też życiem prywatnym. W tym drugim najgłośniej mówi się ostatnio o jej nowym związku.

Blanka Lipińska o swoich brakach w wykształceniu

Blanka na stałe wpisała się do czołówki show-biznesu, a fani żywo interesują się tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Pisarka ku ich uciesze jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie codziennie dodaje nowe treści. Dużo mówi o tym, jak wygląda jej dzień, ale też chętnie odpowiada na pytania, które nurtują jej obserwatorów.

Co jakiś czas na jej Instastory pojawia się okienko pytań dla internautów. Gwiazda odpisuje na nie na bieżąco, a jej obserwatorzy zauważyli, że robi przy tym sporo błędów ortograficznych. Zaczęli wytykać jej to w wiadomościach. Blanka postanowiła wyjaśnić, w czym rzecz.

Niestety ortografia polska jest mi kompletnie obca. Ponieważ mam zaniedbania na poziomie szkoły podstawowej. To się nie zmieni – powiedziała w sieci.

Gwiazda zdecydowanie nie przejmuje się krytyką, a jak widać, braki w ortografii, nie przeszkodziły jej w stworzeniu książek, którymi zaczytują się fanki w różnych zakątkach świata.


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Blanka Lipińska zdradziła, kiedy premiera Kolejnych 365 dni

Blanka Lipińska zdradziła, kiedy premiera Kolejnych 365 dni

Komentarze

 • Gość pisze:

  Żona Nikodema Dyzmy …………

 • GośćXyz pisze:

  Jeszcze większe braki mają ci, którzy tę pseudoliteraturę czytają.Nie mogę wyjść ze zdumienia, że można „to” czytać…

 • GośćXyz pisze:

  Jeszcze większe braki mają ci,którzy czytają te wypociny naszej ” pisarki”.Taka ” literatura”, to obelga wobec literatury bez cudzysłowie.

 • Irek pisze:

  Braki to ona ma nie tylko w wykształceniu ale w swoim zachowaniu.

 • Gość pisze:

  Granda ! Pisarka z brakami w wykształceniu na poziomie podstawowym

 • Gość pisze:

  Zdrowia tyle lat po świecie a 5 min w polsce i wypadek drogówka odcinek 1520 pewnie wina języka i braku kak..ła na salonach trzeba jak inne śmie..i pokazac rumunskiemu stahler kto rządzi w tym kraju normalne nie uźywam tak mądrych słow ale moźe kiedyś przydadzą się na salonach jak sm..d w gaciach amerykan się nie ugnie i nie będzie płacic przeciez cały czas płaci kazda ku..wa i złodziej płaci nawet żółty jak chce mieć ten sh…t na magazyn przyjety ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  To nie braki tylko głupota i brak szacunku do własnego języka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×