Baron rozczarował Blankę na pierwszym spotkaniu: „To było smutne”. Potem były dwa podejścia i erotyczny gift

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Baronem. Kiedy miało miejsce? Dlaczego poczuła się rozczarowana? 

Blanka Lipińska i Baron przez długi czas ukrywali swoją relację. Chociaż kolorowa prasa donosiła, że są razem, uparcie unikali komentarzy na ten temat. Gdy jednak w jednym z dwutygodników pojawiły się ich romantyczne zdjęcia, pisarka potwierdziła, że są w związku:

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać ten związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się — potwierdziła pisarka.

Blanka Lipińska o pierwszym spotkaniu z Baronem. Jak wyglądało?

Pisarka i muzyk od jakiegoś czasu dzielą się z obserwującymi wybranymi przez siebie kulisami życia prywatnego. Zdarza im się udzielać wywiadów. Tak jak ostatnio, gdy Blanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Baronem.

Autorka 365 dni wraz z Natalią Siwiec i innymi znajomymi wybrała się na koncert Afromental. Po koncercie doszło do ich pierwszego spotkania. Blanka poczuła się rozczarowana, o czym opowiedziała w rozmowie z Pomponikiem:

Skończył koncert, poczekałam razem z Natalią i jeszcze z paroma innymi znajomymi na niego, no i on przyszedł, ja wyciągam rękę i mówię: „Cześć, jestem Blanka”, a on patrzy na mnie i mówi: „Cześć, wiem”. A ja mówię: „No tak, zapomniałam, osoby publiczne się znają”. Szczerze? I to był koniec, bo jakby tak bajera nam się nie pociągnęła i to było smutne — mówiła Lipińska.

Blanka Lipińska i Baron - pierwsze wspólne zdjęcie

Blanka Lipińska i Baron — pierwsze wspólne zdjęcie

Do kolejnego spotkania doszło kilka tygodni później. Menadżerka pisarki, gdy spotkała Barona, zaprosiła go i cały zespół na premierę filmu 365 dniBlanka postanowiła wykorzystać okazję, osobiście wręczyła artyście zaproszenie i prezent — box z erotycznymi gadżetami, który trafił do niektórych z gości:

Potem umówiliśmy się, ja miałam dla niego zaproszenie, miałam dla niego taki prezent, który dostawali niektórzy goście, taki specjalny, zboczony, wiadomo, jaki film, jaka autorka, taki prezent. Spisaliśmy się na Instagramie, bo ja zapytałam, czy mu wysłać. Okazało się, że mieszkamy niedaleko siebie, no i właściwie to się możemy umówić i spotkać się na przekazanie prezentu – dodała pisarka.

Jesteście zaskoczeni, że tak wyglądały ich początki?

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała, jak rozpieszcza ją Baron. Julia Wieniawa może poczuć się zazdrosna

 


Blanka Lipińska i Baron - pierwsze wspólne zdjęcie

Blanka Lipińska i Baron - pierwsze wspólne zdjęcie

Baron obdarował Blankę Lipińską naręczem tulipanów

Baron obdarował Blankę Lipińską naręczem tulipanów

Blanka Lipińska i Baron wybrali się na randkę

Blanka Lipińska i Baron wybrali się na randkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×