Szukaj

Blanka Lipińska zaskoczyła wyznaniem: „Poznałam i pokochałam mężczyznę”. Zaczęła nowy rok odważnym wpisem

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka posumowała stary rok i złożyła swoim fanom noworoczne życzenia. 1 stycznia zszokowała bardzo odważnym wyznaniem na temat swoich uczuć.

Blanka Lipińska jest jednym z najgorętszych nazwisk mijającego roku. Autorka powieści 365 dni odniosła ogromny komercyjny sukces. Stworzyła powieść, którą oczarowała miliony czytelniczek. Wszystkie pozycje, które wyszły spod jej ręki, zyskały miano bestsellerów. Na fali popularności szybko wzięła się za ekranizację pierwszej książki. To posunięcie okazało się strzałem w dziesiątkę. Po bilety na premierę, która odbyła się w walentynki, ustawiały się długie kolejki. Film już po pierwszym dniu został okrzyknięty kinowym hitem minionych miesięcy.

Również jej życie prywatne zaczęło się układać, tak jakby sobie tego życzyła. Na samym początku ukrywała swój związek z gitarzystą zespołu Afromental, Baronem. Gdy paparazzi zrobili im pierwsze wspólne zdjęcia, postanowiła oficjalnie ogłosić, że z Aleksandrem są parą. Na jej profilu pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie. Od tamtej pory zakochani nie szczędzili kolejnych kadrów i filmików ze swoim udziałem. Podczas wiosennej kwarantanny, którą spędzili we dwoje, cały czas byli w stałym kontakcie z fanami. Gdy po ośmiu miesiącach Blanka ogłosiła rozstanie, wysyłając do prasy oficjalne oświadczenie, wszyscy przecierali oczy ze zdziwienia.

Blanka Lipińska o mężczyźnie, który zmienił jej życie

Blanka pod względem zawodowym na pewno nie może na nic narzekać. Zarówno jej powieść, jak i film już dawno wyszły poza granice naszego kraju i są tłumaczone na inne języki. Pisarka może pochwalić się międzynarodowym rozgłosem. W nowym roku przywitała się z fanami na Instagramie i opublikowała krótkie podsumowanie.

To będzie bardzo niepoprawne co napisze, ale rok 2020 był dla mnie pięknym, wspaniałym i bardzo łaskawym czasem.
Odpoczęłam jak nigdy. Mój film odniósł międzynarodowy sukces. Moje książki zostały przetłumaczone na dziesiątki języków i wydane na całym Świecie.

Nawiązała do tajemniczego mężczyzny, któremu, jak się okazuje, sporo zawdzięcza:

Poznałam i pokochałam mężczyznę, który zmienił mnie i moje życie na zawsze. Podjęłam decyzje i zrealizowałam postanowienia, z którymi zwlekałam latami.
Rok 2020 podobno był rokiem karmy. To był dziwny rok, szybki, zaskakujący i inny niż każdy z tych, które już przeżyłam. To był rok, który zmienił cały Świat…ale zamiast go nienawidzić, zastanówmy się, czy aby lekcja, którą ze sobą niesie, nie była nam potrzebna.

Na koniec przekazała fanom życzenia noworoczne:

W Nowym Roku życzę Wam, byście nie czuli strachu ! Byście z ufnością i pewnością szli po swoje, niezależnie czym to będzie. Życzę Wam spokoju, miłości i akceptacji. A tym, którzy jeszcze się zastanawiają, życzę, by zaczęli ŻYĆ !
Happy New Year 2021.

W noworocznym podsumowaniu zaskakują zwłaszcza słowa o miłości. Nie wiadomo bowiem, czy ma ona na myśli Barona, czy może gwiazda poznała już kogoś innego? Z byłym ukochanym nadal łączą ją bardzo ciepłe i przyjacielskie relacje, co udowodnili, bawiąc się ostatnio razem, na jednej ze świątecznych imprez. Myślicie, że ten związek ma jeszcze szanse?


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska – Święta Bożego Narodzenia 2020

Blanka Lipińska – Święta Bożego Narodzenia 2020

Blanka Lipińska i Baron razem na imprezie

Blanka Lipińska i Baron razem na imprezie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×