Wiadomo, jak będzie wyglądać salon w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej. Internauci zachwyceni: „Stylowe, mroczne”

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska jakiś czas temu kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Od tego momentu trwają w nim prace remontowe. Właśnie ujawniono, jak będzie wyglądać salon. Internauci są zachwyceni. 

Blanka Lipińska przez wiele lat wynajmowała mieszkania. W rozmowie z Dzień Dobry TVN podkreślała, że pasuje jej taka sytuacja. Nie przywiązuje się do danego miejsca, tylko w wybranym przez siebie momencie może zmienić lokum i rozpocząć nowe życie:

Dla mnie kupno mieszkania będzie bardzo trudne, bo wszystko musi być doskonałe, a coś takiego po prostu nie istnieje. Czy nie jest świetnym rozwiązaniem co parę lat zmieniać sobie lokum i za każdym razem zaczynać nowe życie? – mówiła Blanka Lipińska w Dzień Dobry TVN.

Kilka miesięcy później zmieniła zdanie. Kupiła mieszkanie, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zdradziła, że prace remontowe powierzyła zaufanej projektantce, Aleksandrze Ziarek.

Blanka Lipińska: nowe mieszkanie. Jak będzie wyglądać salon?

Blanka Lipińska nie ukrywa, że w jej nowym mieszkaniu będzie dominować czerń. Jak zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, wie, że jej cztery kąty będą wyjątkowe – u żadnej znanej osoby nie widziała aż takiej kolorystyki:

Będzie mrok. Czarno, mrok. Myślę, że nie widziałam jeszcze takiego mieszkania u żadnej gwiazdy, aż tak czarnego. Ale ja tak lubię. Lubię jak jest ciemno. To jest, co powiedziałam – jeden lubi ciastko z kremem, drugi – jak mu nogi śmierdzą.

Chociaż remont w mieszkaniu Lipińskiej trwa w najlepsze, co jakiś czas do sieci przedostają się wizualizacje kolejnych pomieszczeń. Wiadomo, jak będzie się prezentować m.in. łazienka oraz garderoba.

Teraz nadszedł czas na salon. Podobnie jak reszta pokoi, będzie on utrzymany w ciemnych odcieniach. Znajdzie się tam m.in. wygodna kanapa, a także duży telewizor oraz kominek:

W końcu przyszedł czas na salon Blanki. Mogę śmiało napisać, że będzie on serce, tego apartamentu. Pierwsze skrzypce zagrają tu na pewno zabudowa RTV z biokominkiem, idealnie współgrająca z otwartą kuchnią oraz wielka, wygodna sofa, a wisienką na torcie – srebrne chromowane dodatki! – skomentowała projektantka mieszkania Blanki Lipińskiej.

Wygląd pomieszczenia przypadł internautom do gustu. W komentarzach piszą:

  • Stylowe mroczne, takie Blanki.
  • Pięknie mogłabym tam zamieszkać.
  • Jak na królową czerni przystało. Świetnie to wygląda.

Trzeba przyznać, że wystrój robi wrażenie.


Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - salon

Blanka Lipińska - sypialnia dla gości

Blanka Lipińska - sypialnia dla gości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×