Szukaj

Wielki remont w domu Blanki Lipińskiej. Szykuje się mega stylowe gniazdko

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wyjechała do Paryża, gdzie promuje swoją książkę 365 dni. W tym samym czasie w jej nowym domu trwa remont i panuje niezły rozgardiasz. Do sieci trafiły zdjęcia.

Blanka Lipińska, odkąd wydała trylogię 365 dni, jest na fali popularności. Każda z części sprzedała się w ogromnym nakładzie, co zaowocowało tym, że pierwsza z nich doczekała się ekranizacji, a także tłumaczeń na kilka innych języków, w tym angielski oraz francuski.

Aktualnie autorka książki przebywa we Francji, gdzie promuje swoją twórczość. Chętnie dzieli się z internautami szczegółami podróży. Opublikowała kilka zdjęć w pięknej scenerii. Na jednym z nich pozuje w ogrodzie, w jej tle widać wieżę Eiffla. Zdecydowała się opublikować krótki opis:

Bonjour Paris #ViveLaFrance🇫🇷

Blanka Lipińska: remont nowego mieszkania. Jak wygląda?

Gdy Blanka Lipińska promuje swoją książkę, w jej nowym mieszkaniu trwa remont, o czym poinformowała internautów Ola Ziarek, projektantka, która współpracuje z gwiazdą. Pokazała zdjęcie, na którym są skuwane płytki. W pomieszczeniu panuje niezły nieład, szykuje się mega stylowe gniazdko. W podpisie nawiązała do podroży pisarki:

Wyjechali do Paryża wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma dzieci w domu, to jesteśmy niegrzeczni. Blania -Ty Paryż. Ja niezły Meksyk.

Remont w mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Remont w mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Pierwsze mieszkanie Blanki Lipińskiej. Jak wygląda?

Blanka Lipińska niedawno kupiła swoje pierwsze własne mieszkanie, o czym poinformował w sieci w połowie kwietnia. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z kluczami. W opisie zdradziła, że zarówno przed nią, jak i przed projektantką mnóstwo pracy. Pisarka marzy o tym, by zupełnie zmienić wygląd tego miejsca:

‼️ Stało się ‼️ Kupiłam swoje pierwsze mieszkanie. Teraz czekają mnie tygodnie burzenia (biedna @olaziareq , która swoje motto #NieBurzymyZmieniamy będzie sobie mogła wsadzić w … buty , bo zostaną tylko te ściany, których wywalić się nie da) tygodnie projektowania, urządzania, zakupów, decyzji….

Autorka 365 dni dodała, że chociaż jest przerażona remontem, wie, że gdy dobiegnie on końca, uzyska wyjątkową przestrzeń. Czekamy więc na moment, gdy pisarka pochwali się efektem.


Remont w mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Remont w mieszkaniu Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska w Paryżu

Blanka Lipińska w Paryżu

Blanka Lipińska w Paryżu

Blanka Lipińska w Paryżu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×