Awantura o wypowiedź Blanki Lipińskiej – powiedziała, że nienawidzi Włoch i wywołała burzę w sieci. Michele Morrone ostro reaguje!

Blanka Lipińska i Michele Morrone

Blanka Lipińska i Michele Morrone

Blanka Lipińska przyznała, że nienawidzi Włoch. Michele Morrone nie pozostawił tego bez reakcji. Wydał ostry komentarz, w którym ujawnił, co myśli o jej przemyśleniach.

Blanka Lipińska stworzyła trylogię 365 dniktóra bardzo szybko stała się popularna. Pierwsza część doczekała się ekranizacji, która osiągnęła międzynarodowy sukces. Gdy film trafił na platformę Netflix, stał się jedną z chętniej oglądanych propozycji nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.

Aktualnie trwają prace nad drugą częścią, Ten dzień. Zarówno pisarka, jak i aktorzy na kilka tygodni polecieli do Włoch, gdzie narywali kolejne sceny. Blanka Lipińska wróciła już do Polski. Odebrała nagrodę podczas gali Hashtagi Roku, a także wybrała się do fryzjera i przeszła metamorfozę. Przedłużyła włosy, czym pochwaliła się na Instagramie.

Blanka Lipińska nienawidzi Włoch. Michele Morrone reaguje

Chociaż Blanka Lipińska od jakiegoś czasu jest w ojczyźnie, szerokim echem w mediach społecznościowych odbiła się jej wypowiedź, którą nagrała jakiś czas temu. Powiedziała słowa, które rodacy Michele Morrone uznali za niewłaściwe. Przyznała, że „nienawidzi Włoch” i wymieniła, co jej przeszkadza. Te kilka zdań zacytował  jeden z profili na Instagramie, poświęcony filmowemu Massimo:

Zbliżamy się do powrotu do domu i jestem za to cholernie wdzięczna, bo nienawidzę Włoch, nienawidzę Włoch dosłownie za wszystko. Oczekiwanie na wszystko jest tu cztery razy dłuższe niż powinno, hotele mają o połowę niższy standard niż powinny. To jest po prostu złe. Jedyną dobrą rzeczą w tym kraju jest wino i moi przystojni aktorzy. To wszystko. Mam nadzieję, że nigdy tu nie wrócę. Życzę pięknego dnia – mówiła Blanka Lipińska.

Michele Morrone nie pozostawił tego bez reakcji. Dodał krótki komentarz, w którym podkreślał, że nie utożsamia się ze słowami Lipińskiej. Podkreślił, że „nie chce być kojarzony z bzdurami, które głosi Blanka”.

Chciałbym powiedzieć jedną rzecz: nie utożsamiam się ze słowami Blanki Lipińskiej! Kocham mój kraj i moich ludzi, tak samo jak kocham resztę świata. Nie chcę być kojarzony z bzdurami, które Blanka mówiła o moim kraju.

Na ten moment Blanka Lipińska nie odniosła się do tych informacji.


Blanka Lipińska wywołała burzę w sieci

Blanka Lipińska wywołała burzę w sieci

Blanka Lipińska wywołała burzę w sieci. Michele Morrone reaguje

Blanka Lipińska wywołała burzę w sieci. Michele Morrone reaguje

Blanka Lipińska wywołała burzę w sieci. Michele Morrone reaguje

Blanka Lipińska wywołała burzę w sieci. Michele Morrone reaguje

Komentarze

  • Gość pisze:

    Z pustego to i Salomon nie naleje… Niezle masz problemy lalunia. Z Mucha mozecie sobie lapki podac.

  • Gość pisze:

    Uwielbiam Italie,to przepiękny kraj,ludzie spontaniczni, otwarci,serdeczni. Kocham szczególnie Neapol i fantastycznych neapolitanczykow, nie ujmując nic a nic sycylijczykom. Viva Italia!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×