Blanka Lipińska jest w związku? Jej odpowiedź na pytanie fana o samotność nieźle namieszała

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zasiała sporo wątpliwości wśród swoich fanów. Już nie jest singielką? Co odpowiedziała na pytanie dociekliwego internauty o związek?

Blanka Lipińska dzięki swojej książce 365 dni sprawiła, że Polki znowu sięgnęły po literaturę i nie mogły się doczekać kolejnych tomów powieści. Erotyczna trylogia jej autorstwa, a konkretniej pierwsza część, szybko doczekała się ekranizacji, która okazała się jeszcze większym hitem niż pierwowzór, a gdy pojawił się na platformie Netflix, tylko potwierdził się jego wielki sukces. Przez długi czas znajdował się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji.

Niedawno Blanka ekscytowała się, że zdobył sześć nominacji do Złotych Malin, co ma być potwierdzeniem międzynarodowego sukcesu. Niestety przeżyła rozczarowanie, bo nagrody w kategorii głównej nie otrzymał, ale za scenariusz już owszem. Blanka się nie poddaje i zapowiada, że powalczy o laury z kolejnymi ekranizacjami.

Po sukcesie książki i filmu zainteresowanie mediów i fanów zaczęła wzbudzać życie prywatne pisarki. Lipińska nie ma przed zbyt wielu tajemnic. W sieci na bieżąco zdradza, co aktualnie u niej słychać – obecnie ekscytuje się remontem nowego mieszkania i podróżą do Paryża.

Przez ostatnich kilka miesięcy najwięcej mówiło się o jej z Baronema potem o nagłym rozstaniu. Żadne z nich nie zdradziło, co było przyczyną zerwania. Oświadczenie Blanki zaskoczyło fanów tej barwnej pary.

Pisarka głosi wszem i wobec, że rozchodzić należy się z klasą i zapewnia, że ma stały, przyjacielski kontakt z byłym partnerem. Jednak jej fani niepokoją się, że jeszcze nie znalazł się następca gitarzysty. Czyżby?

Blanka Lipińska już nie jest singielką?

Blanka Lipińska często umożliwia swoim fanom możliwość zadania jej pytań na Instagramie. Odpowiadając na jedno z nich, zdradziła, że być może w jej życiu obecny jest mężczyzna. Czy to oznacza, że jednak nie jest singielką?

Nie brakuje ci mężczyzny, z którym mogłabyś kłaść się spać, budzić rano, pić winko na tarasie? – dociekał internauta.

Pisarka odpisała:

A skąd pewność, że go nie mam?

Blanka zabiła tym samy niezłego ćwieka swoim fanom… Może wkrótce zdradzi nieco więcej?


Blanka Lipińska nie jest singielką?

Blanka Lipińska nie jest singielką?

Blanka Lipińska w Paryżu

Blanka Lipińska w Paryżu

Blanka Lipińska w Paryżu

Blanka Lipińska w Paryżu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×