Szukaj

Blanka Lipińska na studniówce wyglądała koszmarnie. Sukienka z Zary nie była trafionym pomysłem

Blanka Lipińska - recenzje filmu

Blanka Lipińska - recenzje filmu

Blanka Lipińska o swojej studniówce. Jaką sukienkę miała na sobie i jak wspomina ten czas? Pisarka zdobyła się na szczere wyznanie. Co powiedziała?

Blanka Lipińska, to jedna z popularniejszych pisarek, która wydała serię książek 365 dniNa co dzień nie tylko aktywnie pomaga przy realizacji ekranizacji pierwszej części bestsellera, ale także prowadzi konto w mediach społecznościowych. Właśnie tam pokazuje kulisy swojej codzienności, a wśród jej postów nie brakuje modnych stylizacji.

Blanka Lipińska wspomina studniówkę. Co powiedziała?

Okazuje się, że Lipińska stylowa próbowała być już od młodości, chociaż nie zawsze jej to wychodziło. Po swoją studniówkową sukienkę przejechała wiele kilometrów, by wreszcie znaleźć wymarzoną kreację. Kupiła ją w Zarze i oddała do pralni. Kreacja się wstąpiła, Lipińska dzięki rodzicom mogła kupić ją w innym sklepie w Łodzi. Nie obyło się bez komplikacji:

Tata wsadził mnie w samochód, zawiózł znów do Warszawy. W Zarze zaczęli szukać tej sukience po całej Polsce i okazało się, że w Łodzi jest jedna. Dwa rozmiary większa. Kupiłam ją, bo taka byłam w niej zakochana. Dałam ją do krawcowej. I co zrobiła krawcowa? Zepsuła ją! Sukienka tak źle się układała! – mówi Blanka w rozmowie z Kozaczkiem.

To jednak nie koniec jej studniówkowych przygód. Okazuje się, że w dniu imprezy, Blanka zachorowała na zapalenie płuc. Z perspektywy czasu nie wspomina dobrze tamto wieczoru:

Nienawidzę wspomnień ze studniówki. Nienawidzę tego, jak wyglądałam. Miałam obrzydliwą fryzurę, wstrętny makijaż, ohydny naszyjnik i źle przerobioną suknię. Zatańczyłam poloneza, nie mogłam nawet po cichu napić się alkoholu, wyszłam stamtąd po godzinie.

Mamy nadzieję, że w przeciwieństwie do Blanki, lepiej wspominacie swój studniówkowy bal.

Zobacz: Blanka Lipińska nie wzięła ślubu, a teraz się tłumaczy. Dlaczego oszukała swoich fanów?

 


Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Blanka Lipińska o problemach z plakatem

Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska w bikini

Blanka Lipińska w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×