Blanka Lipińska pokazała mamę. Jest piękniejsza niż połowa gwiazd Hollywood! Padniecie z wrażenia

Blanka Lipińska na Instastory pokazała zdjęcie z wiankiem, który zrobiła jej mama. Pisarka przy tej okazji zdradziła, jak wygląda jej rodzicielka. Pani Małgorzata jest tak piękna, że sama mogłaby zrobić karierę w show-biznesie.

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek ostatnich lat, której twórczość cieszy się gigantyczną popularnością wśród miłośników czytelnictwa. To przekłada się na spore zainteresowanie życiem prywatnym gwiazdy. By być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, Lipińska jest niezwykle aktywna w sieci.

Gwiazda prowadzi m.in. konto na Instagramie, na którym pokazuje ciekawostki ze swojego życia. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym główną rolę odgrywał imponujący wianek. Okazało się, że specjalnie dla pisarki uplotła go jej mama Małgorzata, czym gwiazda pochwaliła się w opisie zdjęcia:

Pytacie skąd wianek? Żartuję, wyjątkowo pytań nie ma. Ale faktycznie jest piękny i nietuzinkowy. Mama mi zrobiła.

Przy okazji Lipińska podała link do profilu swojej mamy na Instagramie. Chociaż Małgorzata ma tylko jedno zdjęcie, nie da się ukryć, że jest niezwykle piękną kobietą o blond włosach. Rodzicielka pisarki ma 56 lat. Zarówno ona, jak i jej mąż Grzegorz są bardzo dumni z dokonań córki. Jak przyznali w wywiadzie w Dzień Dobry TVN, jako jedni z pierwszych przeczytali jej trzy bestsellery erotyczne:

Choć przyznaję, że zakaz miałam. Myślę, że to zależy od ludzi, czy mają otwarte umysły, czy nie – podkreślała mama pisarki.

Takie wsparcie skarb.

Zobacz: Blanka Lipińska wybrała obsadę do swojego filmu! Zdradziła nam, kto zagra główne role w „365 dni”! [WIDEO]

Zobacz: Blanka Lipińska z partnerem NAGO! Szaleją na plaży nudystów jak w filmie dla dorosłych! „Robimy takie bezeceństwa całkiem legalnie”

Zobacz: Mega fucha przeszła Julii Wieniawie koło nosa! Blanka Lipińska zdradziła, które aktorki mogą zagrać w jej filmie „365 dni


Blanka Lipińska pokazała mamę

Blanka Lipińska pokazała mamę

Blanka Lipińska w wianku zrobionym przez mamę

Blanka Lipińska w wianku zrobionym przez mamę

Blanka Lipińska – Inauguracja Sezonu Wakacyjnego 2019

Blanka Lipińska – Inauguracja Sezonu Wakacyjnego 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×