Blanka Lipińska po odważnej metamorfozie! W długich włosach i prostej grzywce cieżko ją poznać. To naprawdę ona?!

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska udała się do fryzjera, a relacją z salonu pochwaliła się w sieci. Pisarka postawiła na bardzo odważną zmianę. Włosy są dłuższe i pojawiła się prosta grzywka. 

Blanka Lipińska błyskawicznie znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Pisarka stworzyła cykl bestselerów 365 dni, które podbiły serca czytelników. Historia miłości Laury i Massimo była tak wciągająca, że zaczytywały się w niej nie tylko Polki, ale też kobiety z innych zakątków świata. Udało jej się osiągnąć międzynarodowy sukces, a swoją twórczość promuje w wielu krajach. Idąc za ciosem, zdecydowała się na ekranizację swojej trylogii.

Filmy podobnie jak książki cieszą się ogromną popularnością, ale nie brakuje też krytyki. Mimo wszystko na oglądalność nie może narzekać, a fani nieustannie interesują się tym, co słychać u ich ulubienicy. Ostatnio o Blance mówiło się sporo ze względu na nowy związek. Po głośnym rozstaniu z Baronem w końcu odnalazła mężczyznę, który do reszty ją w sobie rozkochał.

Wiem, że ty wiesz. Ja wiem, już wszyscy wiedzą, że nie jestem singielką od jakiegoś czasu i tyle. Jestem zaj****cie szczęśliwa, absurdalnie zakochana. I tyle – mówiła reporterce Jastrząb Post.

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę. Zdjęcia

Blanka jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Codziennie publikuje nowe treści wchodzi w interakcje z internautami. W każdą niedzielę zostawia dla nich okienko pytań, a w ciągu tygodnia zdradza jak mija jej dzień. Informuje o kulisach zawodowych projektów, ale także pokazuje prywatne zdjęcia, nagrania i to, w jaki sposób spędza czas.

Środa upłynęła jej pod znakiem poważnej zmiany. Autorka erotyków postanowiła wybrać się do fryzjera i zafundować sporą metamorfozę. Nie tylko zlikwidowała widoczne już odrosty, ale też nożyczki poszły w ruch. Gwiazda postawiła na prostą grzywkę i mocne cieniowanie. Jej włosy zdają się też być odrobinę dłuższe niż jeszcze niedawno. Być może zdecydowała się na ich przedłużenie albo to efekt umiejętnego cięcia.

Ulubienica internautów nie ukrywała, że jest zadowolona z tej przemiany, a zdjęciami chętnie chwaliła się swoim fanom. Wszystko zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba Blanka po tej odważnej zmianie?


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×