Blanka Lipińska pokazała łazienkę, a fani oniemieli z wrażenia: „Czuć pieniądz”. Widać, że nie oszczędzała

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska w kwietniu tego roku kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Początkowe obawy przerodziły się w pełną oczekiwania ekscytację. Projektantka wnętrz właśnie pokazała, jak będzie wyglądała łazienka.

Blanka Lipińska jest autorką trylogii pt. 365 dni, która przyniosła jej ogromną popularność w kraju i za granicą. Każda z części sprzedała się w ogromnym nakładzie, co zaowocowało tym, że pierwsza doczekała się ekranizacji. Produkcja dostępna jest na platformie Netflix i zaraz po tym, jak została udostępniona jej użytkownikom, biła rekordy popularności. Obecnie trwają prace nad kolejną częścią.

Lipińska od tamtego często pojawia się na branżowych imprezach oraz regularnie udziela wywiadów. W październiku minionego roku wpuściła do swojego mieszkania ekipę Dzień Dobry TVN. Wówczas zdradziła, że nie będzie lokowała zarobionych pieniędzy w nieruchomości, ponieważ jest bardzo wymagająca i miałaby olbrzymie trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.

Dla mnie kupno mieszkania będzie bardzo trudne, bo wszystko musi być doskonałe, a coś takiego po prostu nie istnieje. Czy nie jest świetnym rozwiązaniem co parę lat zmieniać sobie lokum i za każdym razem zaczynać nowe życie? – mówiła Blanka Lipińska w Dzień Dobry TVN.

Już wkrótce Lipińska przeniesie się do nowego mieszkania. Zatrudniona przez nią projektantka pokazała projekt łazienki.

Jak będzie wyglądała łazienka w nowym mieszkaniu Blanki Lipińskiej?

W kwietniu Blanka pochwaliła się w social mediach, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie i od razu poinformowała, że będzie musiała przeprowadzić w nim gruntowny remont.

Stało się! Kupiłam swoje pierwsze mieszkanie. Teraz czekają mnie tygodnie burzenia (biedna @olaziareq , która swoje motto #NieBurzymyZmieniamy będzie sobie mogła wsadzić w … buty , bo zostaną tylko te ściany, których wywalić się nie da) tygodnie projektowania, urządzania, zakupów, decyzji…

Teraz Aleksandra Ziarek, projektantka wnętrz, opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia poglądowe przedstawiające łazienkę, która będzie do wyłącznej dyspozycji właścicielki przestronnego apartamentu.

Gwiazda uwielbia ciemne barwy i już w poście urodzinowym nazwała się Księżniczką Ciemności, dlatego też w jej apartamencie będzie przeważała czerń, którą przełamała delikatnymi, białymi akcentami. W luksusowym pomieszczeniu znajdziemy zarówno prysznic, jak i wannę, w której będzie mogła relaksować się po ciężkim dniu pracy. Nie brakuje tu również luster, które optycznie powiększyły wnętrze.

Jaka powinna być łazienka przy sypialni ?

Tutaj Blanka @blanka_lipinska nie miała żadnych wątpliwości i od razu stwierdziła:
Ma być ogromna i przestronna, ma pomieścić wolnostojącą wannę, duży prysznic i wielkie lustro przy umywalce.

Czary-mary i jest.

Blanka w komentarzu pod postem zdradziła, że pozostałe wnętrza nie będą już tak jasne, jak główna łazienka.

To jedyne jasne pomieszczenie w tym domu.

Internauci są zachwyceni pomysłowością obu pań, czemu dają wyraz w komentarzach pod wpisem. Niektóre z nich dzielą się również swoimi doświadczeniami.

  • Projekt fantastyczny, ten prysznic to jak marzenie.
  • Jest przepiękna!!! Totalnie mój klimat!!
  • Cudnie!
  • Cudo. Gratuluję Pani pomysłu i projektu.
  • Przepiękna!

W naszej galerii znajdziecie również kadry przedstawiające łazienkę dla gości oraz garderobę. Podoba wam się taki styl?


Łazienka Blanki Lipińskiej

Łazienka Blanki Lipińskiej

Łazienka Blanki Lipińskiej

Łazienka Blanki Lipińskiej

Łazienka Blanki Lipińskiej

Łazienka Blanki Lipińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×