Gwiazdy „365 dni” szaleją na imprezie urodzinowej Anny-Marii Siekluckiej. Blanka Lipińska z ekscytacji aż zrzuciła stanik

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pochwaliła się na Instagramie imprezą na plaży, podczas której świętowano 29. urodziny Anny Marii Siekluckiej. Nie zabrakło solenizantki oraz jej ekranowego partnera Michela Morrone. Autorka 365 dni pokazała się topless.

Blanka Lipińska szturmem wdarła się do show-biznesu i cały czas nie schodzi z piedestału. Autorka kilku bestsellerów stała się wielką gwiazdą w momencie, gdy światło dzienne ujrzały jej trzy powieści erotyczne z serii 365 dni. To od tych właśnie książek zaczęła się jej medialna kariera.

Twórczość Blanki podbiła serca czytelniczek, a powieści szybko zostały przetłumaczone na inne języki. Za granicą również doczekały się wiernych fanów. Pierwsza z części trylogii została przeniesiona na ekran.

Ekranizacja powieści 365 dni stała się hitem na skalę świata. Blanka odniosła ogromny komercyjny sukces, a od dnia premiery film był jednym z najchętniej oglądanych przez widzów na świecie. Na Netflixie przez kilka tygodni okupował pierwsze miejsce w rankingu najczęściej odtwarzanych, a w wyszukiwarce Google zajął czwartą pozycję najpopularniejszych filmowych fraz w 2020 roku.

Na wielką sławę dzięki tej produkcji mogła liczyć nie tylko Blanka, ale także odtwórcy głównych ról, czyli Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone.

Blanka Lipińska imprezuje z Michele Morrone i Anną-Marią Sieklucką

Blanka Lipińska jako odtwórców głównych ról w ekranizacji swojej książki wybrała aktorów, którzy idealnie wpisali się w wyobrażenia fanów o tych postaciach. Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone wystąpią także w kontynuacji wielkiego kinowego hitu. Zdjęcia do produkcji zaczęły się jakiś czas temu, a tym razem za wszystko jest odpowiedzialna platforma Netflix.

Tymczasem w przerwach pomiędzy nagraniami artyści doskonale bawią się w swoim towarzystwie. W poniedziałek 31 maja swoje 29. urodziny świętowała Anna-Maria Sieklucka, która ten dzień postanowiła spędzić na plaży w towarzystwie Blanki Lipińskiej i Michela Morrone.

Relacją z tego wypadu pochwaliła się w sieci pisarka, która na plaży zaprezentowała się topless, a nagrywając na Instastories swoje wdzięki zakryła kolanami. Anna-Maria mogła liczyć na życzenia od przyjaciół z 365 dni.

Kochani dzisiaj urodziny obchodzi bardzo specjalna, utalentowana i wspaniała kobieta. Wszystkiego najlepszego – powiedziała Blanka podczas relacji.

Widać, że gwiazdy wspaniale spędziły ten dzień i doskonale bawiły się w swoim towarzystwie. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×