Szukaj

Baron szukał haju nie tylko w związku z Blanką Lipińską? Aż takich rewelacji nikt się nie spodziewał

Baron, Blanka Lipińska

Baron, Blanka Lipińska

Związek Blanki i Barona przez kilka miesięcy elektryzował media. Fani z wypiekami na twarzy śledzili każdy dzień zakochanych, a oni sami chętnie dzieli się swoim szczęściem. Po ośmiu miesiącach podjęli decyzję o rozstaniu. Dlaczego im nie wyszło? Pojawiła się ciekawa teoria.

Blanka Lipińska szybko wdarła się na salony i z miejsca stała się jedną z czołowych bohaterek prasy bulwarowej. Wszystko to za sprawą trylogii 365 dni. Pisarka spowodowała, że Polki znowu sięgnęły po książki. Kolejnym wielkim sukcesem autorki bestsellerów był film wydany na podstawie jej powieści, który spotkał się z jeszcze większym zainteresowaniem i zdecydowanie przysporzył Blance nowe grono fanów. Gwiazda idealnie wykorzystała swoje 5 minut w show-biznesie – stała się marką samą w sobie. Zainteresowanie wokół jej osoby podkręcił dodatkowo jej związek z gitarzystą zespołu Afromental.

Blanka i Baron przez kilka miesięcy stanowili jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Na samym początku starali się ukrywać łączącą ich zażyłość. Po pewnym czasie jednak zakochani wrzucili pierwsze wspólne zdjęcie do sieci i tym samym potwierdzili swój związek. Od tamtej pory nie szczędzili swoim fanom pięknych wspólnych kadrów. Razem spędzili całą kwarantannę, a później podróżowali w różne miejsca, dzieląc się kolejnymi fotkami ze swoich wojaży. Często wyznawali sobie miłość i mogło się wydawać, że tworzą parę idealną. Po ośmiu miesiącach Blanka zaskoczyła wszystkich fanów i poinformowała o rozstaniu.

Ekspertka oceniła związek Blanki Lipińskiej i Barona

Dla wszystkich fanów rozstanie tych dwojga było wielkim szokiem, tym bardziej że zaledwie kilka dni wcześniej zapewniali o uczuciu, które ich łączy. Od rozpadu ich związku minęło już kilka długich tygodni i okazuje się, że pisarka i muzyk nie kryją do siebie żadnej urazy. Nadal ciepło się o sobie wypowiadają i podkreślają, że łączy ich przyjaźń. Ostatnio na profilu pisarki pojawiło się nawet nagranie z udziałem byłego chłopaka.

Nie był to jednak pierwszy tak medialny związek Barona. Wcześniej był związany między innymi z Aleksandrą Szwed, a później z Julią Wieniawą. Jednak żadna z relacji nie przetrwała próby czasu. Ekspertka z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, Magdalena Chorzewska, postanowiła przyjrzeć się temu nieco bliżej. Dlaczego według niej muzyk nie może zbudować trwałej relacji?

Osoby, które często się zakochują, mogą w uczuciach szukać haju, bo zakochanie daje silnie narkotyczny stan. Wtedy idealizujemy partnera i cały świat wydaje się piękniejszy. Tacy wieczni chłopcy bardzo tęsknią za miłością i szczerze w nią wierzą. Natomiast kiedy przychodzi zwykłe życie i konieczność zmierzenia się z rzeczywistością, to może ono im się wydawać po prostu nudne. Bardzo za to lubią w związkach intensywne początki, bo wtedy są podziwiani i doceniani przez partnerki – zdradziła Chorzewska w rozmowie z Party.

Miejmy nadzieję, że Baronowi uda się w końcu znaleźć tę jedyną, która zdoła zatrzymać go przy sobie dłużej, niż tylko kilka miesięcy.


Blanka Lipińska dodała filmik z Baronem

Blanka Lipińska dodała filmik z Baronem

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Dodaj komentarz

  • Anna pisze:

    Od takich mężczyzn trzeba trzymać się z daleka, bo cierpienie i łzy murowane. Chyba ten męski typ nie ustatkuje się nigdy, bo nie jest zdolny do tego. Może z p. Baronem będzie inaczej?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×