Blanka Lipińska ma już nowego chłopaka! To wielka miłość Julii Wieniawy!

Blanka Lipińska spotyka się z byłym Julii Wieniawy

Blanka Lipińska spotyka się z byłym Julii Wieniawy

Blanka Lipińska ponownie jest w związku. Pisarka, która dzięki powieści 365 dni, a potem jej ekranizacji, była jednym z najgorętszych nazwisk show biznesu ostatnich miesięcy, spotyka się z byłym chłopakiem Julii Wieniawy. Z którym?

Blanka Lipińska, odkąd wydała powieść 365 dnijest bardzo zajęta. Nie tylko uczestniczyła w spotkaniach promocyjnych, ale także nadzorowała ekranizację pierwszej części przygód Laury. Odpowiadała m.in. za dobór bohaterów. Premiera już za nią, ale ona nie spoczywa na laurach.

Została gospodynią nowego show PolsatuTylko jeden. W jego trakcie zostanie wybrany tytułowy „jeden”, który podpisze zawodowy kontrakt z MMA. Przez to wszystko zaniedbała życie uczuciowe. Od rozstania ze swoim partnerem jest widywana sama. Zresztą w wywiadach także niejednokrotnie podkreślała, że skupia się na rozwoju i karierze.

Teraz jednak to się zmieniło. Blanka ma chłopaka. Spotyka się z byłym Julii Wieniawy, Baronem.

Blanka Lipińska i Baron są parą

Baron był chłopakiem Julii Wieniawy około 7 miesięcy, od ich rozstania minęło już trochę czasu i okazuje się, że w sercu muzyka znalazło się miejsce dla popularnej pisarki.

Baron - premiera filmu 365 dni

Baron – premiera filmu 365 dni

Podobno spotykają się od niedawna. Ukrywanie związku nie wyszło im zbyt dobrze – jeśli takie było ich zamierzenie. Udało się ich wypatrzeć na sobotnim finale The Voice Kids, gdzie Baron był jednym z jurorów. Pierwszy informację o ich związku portal Pomponik.pl:

Przyjechała żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą – miało powiedzieć źródło portalu.

Ani pisarka, ani muzyk póki co nie komentują sensacyjnych doniesień.

Zobacz także: Powstaje druga część filmu „365 dni”! Blanka Lipińska zdradziła nam, kto dołączy do obsady [WIDEO]


Baron i Tomson na Finale The Voice Kids 3

Baron i Tomson na Finale The Voice Kids 3

Baron - premiera filmu 365 dni

Baron - premiera filmu 365 dni

Baron – TeleKamery 2020

Baron – TeleKamery 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×