Szukaj

Ślubu nie będzie. Blanka Lipińska powiedziała „nie” Baronowi. Ciekawie tłumaczy swoją decyzję

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska nie planuje ślubu z Baronem. Czy para przechodzi kryzys i zamierza się rozstać? Po tych słowach wszystko staje się jasne.

Blanka Lipińska i Baron początkowo ukrywali swoją relację. Nie udostępniali wspólnych zdjęć w social mediach, nie pojawiali się razem na branżowych imprezach. Gdy paparazzi przyłapali ich nad polskim morzem, gdzie nie szczędzili sobie czułości, potwierdzili, że się spotykają:

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się — mówiła pisarka w rozmowie z Fleszem. 

Od tego momentu zakochani w sieci publikują wybrane kulisy swojego związku, tak jak jakiś czas temu, gdy pokazali bajeczne wakacje.

Blanka Lipińska i Baron się rozstaną? Para nie planuje ślubu

Można odnieść wrażenie, że relacja Blanki i Barona z każdym dniem staje się coraz poważniejsza. W jednym z wywiadów pisarka powiedziała, że mogłaby mieć dziecko z muzykiem. Jej ukochany w rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że optymistycznie patrzy w przyszłość:

Oczywiście, że z każdym dniem chłopak staje się w pewnym momencie mężczyzną i dojrzewa do tego, żeby iść w ślady chociażby swojego rodzica. Nie jesteśmy na etapie zakładania teraz kolejnych pokoleń, natomiast absolutnie z otwartym sercem i oczami patrzę w przyszłość, a w końcu mam osobę, z którą mogę o tym świadomie i odpowiedzialnie porozmawiać.

Wiadomo jednak, że para na razie nie planuje ślubu. Na Instagramie jedna z fanek zapytała Lipińską, czy z Baronem zamierzają wkrótce zalegalizować swoją relację. Blanka odparła: „A po co?”. W podobnym tonie wypowiedziała się na temat planów założenia rodziny:

Mam zamiar skupić się na sobie, bo życie nauczyło mnie, by zbyt wiele nie planować, jeśli chodzi o związki — skomentowała gwiazda.

Czyżby zakochani przechodzili kryzys? Osoba z otoczenia gwiazd jest przekonana, że nie w tym przypadku. Jej zdaniem partnerzy nie myślą o ślubie, bo nic on nie zmieni:

Blance instytucja małżeństwa nie jest do niczego potrzebna. Bardzo dobrze jest tak, jak jest — komentuje we Fleszu osoba z otoczenia gwiazdy.

Związek Blanki i Barona ma się więc kwitnąco.


Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Baron złożył życzenia urodzinowe Blance Lipińskiej

Baron złożył życzenia urodzinowe Blance Lipińskiej

Baron złożył życzenia urodzinowe Blance Lipińskiej

Baron złożył życzenia urodzinowe Blance Lipińskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×