Blanka Lipińska wydała oświadczenie ws. CIĄŻY. Odważny ruch uchroni ją przed dalszymi pytaniami internautów

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wypowiedziała się na Instastory na temat ciąży i dziecka. Co dokładnie przekazała fanom? Niektórzy na długo to zapamiętają.

Blanka Lipińska to autorka popularnych powieści. Największy sukces z nich zrobiła książka 365 dniDzieło zostało zekranizowane i zdobyło sławę na całym świecie. Jego odbiór jest mocno niejednoznaczny. Część osób twierdzi, że autorka promuje tzw. kulturę gwałtu. Wiele razy odpierała zarzuty i wdawała się w długie polemiki ze swoimi oponentami.

W życiu prywatnym miała wiele związków. Jeden z nich, z Alkiem Baronem, był gęsto relacjonowany przez plotkarskie media. Część fanów stale męczy swoją idolkę i wypytuje ją o jej kolejne relacje. Tym razem ktoś postanowił zadać pytanie dotyczące dziecka i ciąży.

Blanka Lipińska o dziecku. Co zdradziła?

Użytkownik sieci napisał do niej na Instastory:

Czy twoi rodzice nie domagają się wnuków? Nie boisz się, że czas ucieka?

Pisarka nie zamierzała gryźć się w język i udzieliła dobitnej odpowiedzi:

Domagają się wnuków? A to jak tak jak z wynajmem mieszkania? Że właściciel może domagać się zapłaty? Ludzie, co jest z wami?! Co mają moi rodzice do mojej chęci posiadania dzieci? Przecież to kompletnie nie ich sprawa. To tylko i wyłącznie moja!

W dalszej części wpisu odniosła się do uwagi na temat „uciekającego czasu”:

I jeszcze to „czas ucieka”. Jak rodzisz dziecko przed „30”, to jest szok i niedowierzanie. „Tak wcześnie?”, „Nie zrobiłaś kariery przecież”, „Stać cię na to?”, „Jesteś taka młoda”. Rodzisz przed „40”: „Tak późno?”, „Czas ucieka!”, „Ile będziesz miała lat, jak ono na studia pójdzie…”. Wiecie co? Litości!

Już w ubiegłym roku Blanka sugerowała, że nie chce mieć dzieci.

Nie chcę mieć dzieci. Mnie jest dobrze, tak jak jest. Poza tym trzeba mieć jeszcze dawcę, a tu… wciąż nic. Z kim? Z nikim – powiedziała reporterowi „Pomponika”.

Fani powinni to zrozumieć i przestać naciskać na gwiazdę. Zgadzacie się z nami?


Blanka Lipińska zabrała babcię do szpitala

Blanka Lipińska zabrała babcię do szpitala

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę

Komentarze

 • Gość Wiedzma pisze:

  I dobrze że nie chce się rozmnażać,mogłaby być tak samo nieprzyjemna dla dziecka jak jest teraz dla innych. Zresztą kto miałby jej to dziecko zrobić?Chyba że z probówki.

  • Oko pisze:

   Brak słów .
   Wiedźma takich jak Ty to powinno się od razu sterylizować /kastrować

 • Gośćmee pisze:

  Co was to obchodzi? Macie swoje dzieci, swoje życie, to po co ustawiacie innym. Może wasze ktoś po swojemu poustawia?

 • Xnxx pisze:

  Będę przelotką akurat to mogę cosik machnąć

 • Gośka pisze:

  Ludzie to jest jej i tylko jej wybór, czy chce mieć dzieci czy nie. Tak jak aborcja jest decyzją kobiety a nie starych bab i dziadów w sejmie. Decyzje może podjąć tylko ona i ona będzie ponosić jej świadome konsekwencje i nikt inny. A z panami w dzisiejszych czasach… no cóź że świeczką można szukać takiego co Cię nie zawiedzie, nie zdradzi, będzie się opiekował Tobą i zawsze możesz na niego liczyć. A jak kobieta jest tym bardziej samodzielna, bogata z mocnym charakterem to znajdź takiego co Ci dotrzyma kroku i będzie z Tobą szedł jak „konie gniade”…

 • Gość pisze:

  Ja tez nie chce zadnych dzieci

  • Gość pisze:

   Umzesz w samotności, pewnie w jakims hospicjum. Bez Miłości,. Nikt cie za rękę nie chwyci, nie zetrze potu z czoła. Nie zwilży warg. Nie pomodli się. Snob, pajac i glista bez uczuć. Nie mieć świadomie dziecka to kalectwo.

  • Gość pisze:

   Ciekawe skąd wiesz ze dziecko na starość nie odda Cię do hospicjum? Myślisz, że będzie miało czas się Tobą zajmować? Mam dwoje rodzeństwa i tylko ja zajmuje się Mama bo oni mają „swoje życie”. Właśnie dlatego nie chce dzieci… Wychowasz, oddasz serce na tacy poczym nie dostaniesz nic w zamian.

 • Gość pisze:

  ps ku..wa daj im spokój nie było z czego wybierac ona źyje trzeba bylo wziąsc dziadow i ku..wy i to tyle

 • Gość szczesliwy pisze:

  Boże tyle rzeczy na wieszakach życia nie starczy żeby to nosić więc trzeba będzie wyrzucić teraz takich celebrytki jest miliony a nasza piękna planeta cierpi przez takie damulki. Czy to daje szczęście chyba kupują te ciuchy bo są nieszczęśliwe na poprawieniu humoru. Bogaci powinni na wakacje pojechać na wysypiska śmieci na plażę pełne plastiku żeby się przyzwyczajać bo tak niedługo będzie wyglądała nasza planeta.

 • Gośćxxx pisze:

  Polski zaścianek każdy ma mieć dzieci

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×