Szukaj

Blance Lipińskiej na Malediwach wyostrzył się humorek. Zrobiła sobie żarcik z Julii Wieniawy

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska opowiedziała fanom, jak wyglądał jej dzisiejszy dzień na Malediwach. Gwiazda spędziła kilka godzin, nurkując w oceanie. Odniosła się do słynnej sesji Julii Wieniawy. Co powiedziała?

Blanka Lipińska od dwóch lat, czyli od czasu wydania swojej książki 365 dni, jest na pełnych obrotach. Najpierw zajmowała się premierą swojego bestselleru, później pracowała nad filmem, który okazał się wielkim hitem. Jej powieść została już przetłumaczona na kilka języków i sukcesywnie ukazuje się w kolejnych krajach. Wraz z początkiem roku pisarka postanowiła nieco zwolnić tempo i zdecydowała się na urlop. 2021 rozpoczęła od podróży na Malediwy, gdzie ładuje baterie na kolejne miesiące ciężkiej pracy.

Bardzo intensywny czas ma za sobą także Julia Wieniawa, która w minionym roku nie mogła się opędzić od kolejnych propozycji. Aktorka regularnie pojawiała się na ekranie, występowała w programie Taniec z Gwiazdami oraz rozwijała kolejne biznesy.

22-latka umiejętnie mnożyła swój i tak już pokaźny majątek. Pod koniec roku postanowiła nieco wyhamować i wybrała się na urlop w tropiki. Razem z ukochanym Nikodemem Rozbickim spędziła kilka dni na wyspie Zanzibar. Zaliczyła tam też sporą wpadkę.

Blanka Lipińska dogryza Julii Wieniawie

O wakacjach Julii Wieniawy zrobiło się bardzo głośno nie tylko ze względu na to, że po raz pierwszy oficjalnie pochwaliła się związkiem z Nikodemem Rozbickim, ale także ze względu na jedną z sesji zdjęciowych. Młoda aktorka postanowiła wyciągnąć rozgwiazdy z oceanu i zrobić sobie z nimi kilka zdjęć. Kładła je między innymi na swoich pośladkach. Taki widok nie spodobał się fanom, a na aktorkę spadła ogromna fala hejtu. Postanowiła ona usunąć te ujęcia ze swojego profilu.

Blanka Lipińska od kilku dni zachwyca zdjęciami i relacjami ze swojego urlopu na Malediwach. Gwiazda postanowiła także odnieść się do słynnej już sesji Wieniawy.

Wychodzę z założenia, że człowiek jest kompletnym intruzem w oceanie, w morzu i w ogóle w świecie zwierząt podwodnych. Nie należy ich dotykać, wyciągać z wody, tym bardziej, jak niektórzy wyciągają rozgwiazdy, żeby zrobić im zdjęcie. Przemilczę to. To nie jest nasz świat – mówiła Blanka Lipińska.

Gwiazda na swoim Instasories opowiedziała fanom, jak wyglądał jej dzień. Poświęciła kilka godzin na swoją pasję, jaką jest nurkowanie i podglądanie żyjących w oceanie zwierząt. Nie miała jednak zamiaru zaburzać ich spokoju. Przypomnijmy, że to nie pierwsze złośliwości, jakie Blanka kieruje w stronę młodej aktorki.

Ciekawe, co na to Julia Wieniawa?


Blanka Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska na Malediwach

Blanka Lipińska na Malediwach

Julia Wieniawa pozuje z rozgwiazdami

Julia Wieniawa pozuje z rozgwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×