Szukaj

Blanka Lipińska cierpi na samotność? Po nie najlepszych zdjęciach paparazzi wydała oficjalny komunikat

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wydała oświadczenie, w którym nawiązała do ostatnich zdjęć paparazzi. Pisarka dokładnie przeanalizowała niekorzystne fotografie i zdradziła, czy cierpi na samotność po rozstaniu z Baronem.

Przez kilka miesięcy Blanka Lipińska i Baron tworzyli jedną z popularniejszych par w polskim show-biznesie. Początkowo ukrywali swoją relację. Gdy jeden z reporterów przyłapał ich na czułościach, przestali się chować przed światem. Chociaż wydawałoby się, że pisarka i muzyk tworzą zgrany duet, po ośmiu miesiącach postanowili się rozstać.

Autorka 365 dni jakiś czas później udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że nadal wierzy w miłość. Wzorem są dla niej rodzice. W jej ocenie są przykładem idealnego związku:

Popatrz na moich rodziców — są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje. Bez niej życie nie ma żadnego sensu. Więc z optymizmem, ale bez naiwności, patrzę w przyszłość, bo wszystko jeszcze przede mną — komentowała w Party.

Blanka Lipińska ma nowego partnera?

Czyżby w życiu Lipińskiej pojawił się nowy partner? Niedawno pisarka została przyłapana na zakupach w jednym ze sklepów spożywczych. Nie miała na sobie ani odrobiny makijażu, osłoniła twarz maską ochronną. Wśród produktów, które miała w koszyku, był męski żel pod prysznic, a także truskawki. To właśnie nimi zajadała się z Baronem, gdy chodzili na randki.

Niedawno gwiazda na Instagramie dodała krótki wpis, w którym skomentowała nie najlepsze zdjęcia paparazzi. Zapewniła, że ma doskonały czas. Podkreśla, że fakt, że nie zawsze wygląda perfekcyjnie, nie oznacza, że coś złego się u niej dzieje. Aktualnie poświęca się temu, co daje jej radość. Nie chce o tym jednak mówić głośno:

Mam doskonały czas. To, że mnie tu nie ma albo że nie chcę mi się czesać i stroić, kiedy jadę do Rossmana, nie oznacza, że cierpię albo umieram z samotności. Poświęcam się temu, co daje mi radość, a nie informuję o tym całego świata, bo, jak pokazała mi przeszłość, nie przynosi to nic dobrego.

Jak myślicie, czy to nowy mężczyzna jest powodem radości gwiazdy?


Blanka Lipińska nie jest samotna

Blanka Lipińska nie jest samotna

Blanka Lipińska na zakupach

Blanka Lipińska na zakupach

Blanka Lipińska na zakupach w spożywczaku kupuje męski żel pod prysznic

Blanka Lipińska na zakupach w spożywczaku kupuje męski żel pod prysznic

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×