Blanka Lipińska pochwaliła się bratem geniuszem. Kuba to jej totalne przeciwieństwo

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Rodzina Blanki Lipińskiej zyskuje na popularności z każdym dniem. Po mamie i tacie, przyszła pora na brata. Kuba Lipiński to totalne przeciwieństwo czupurnej pisarki.

Blanka Lipńska na salony wdarła się z wielkim impetem. Nie tylko za sprawą swojej twórczości, ale także niezwykle barwnej osobowości. Po sukcesie książki 365 dni przyszła pora na jej ekranizację, którą obejrzało niemal 1 milion widzów. Autorka bestsellerów chętnie udziela wywiadów i mówi nie tylko o swoich zawodowych planach, ale także o życiu prywatnym. W rozmowie z magazynem Gala opowiedziała o swojej młodości i relacjach z bratem.

Blanka Lipińska: jaką była nastolatką?

Okazuje się, że już od dziecka Blanka była wolnym ptakiem. Była bardzo niepokorna, nie znosiła nakazów i zakazów. Zawsze miała własne zdanie, którego broniła. Jak każda nastolatka przeszła okres buntu. Po latach jednak nie jest dumna ze swojego zachowania i żałuje tego, jaka była w młodości. Zrzuca to trochę na hormony i niełatwy czas jakim jest dojrzewanie, ale jak mówi, na samo wspomnienie tych czasów w jej oczach pojawiają się łzy.

Byłam okropna. Fatalnie odzywałam się do rodziców. Chętnie cofnęłabym się w czasie i sprzedała sobie siarczystego liścia. Pamiętam jak się brzydko do mamy odezwałam i dostałam za to w twarz. Ile mogłam mieć wtedy lat? Piętnaście? Szesnaście? – wspomina okres dojrzewania Blanka.

Z perspektywy czasu Blanka uważa, że jej rodzice mieli rację. Twierdzi nawet, że ich reakcja na jej zachowanie była za mało radykalna.

Nie. Uważam, że rodzice powinni wtedy wystawić mnie za drzwi i pokazać mi, ile mam do stracenia. Wstyd mi do dzisiaj za to! – mówi Blanka

Blanka Lipińska i Małgorzata Lipińska w Gali

Blanka Lipińska i Małgorzata Lipińska w Gali

Pani Małgorzata Lipińska powiedziała naszej reporterce, jak wspiera swoja córkę.

Nieraz to wsparcie polega na tym, że należy ją postawić do pionu. Czyli być tą niedobra matką. Nieraz trzeba przytulić. Sposoby są różne. Nie ma takiego złotego środka na wspieranie Blanki, bo to w zależności od momentu, w którym ona się znajduje.

Blanka Lipińska i jej relacje z bratem

W wywiadzie pisarka opowiedziała również o swoim starszym bracie, który był jej całkowitym przeciwieństwem. Był spokojny, zrównoważony, rodzice nie mieli z nim żadnych problemów. Rodzeństwo było jak ogień i woda. Tak mówi o swoim starszym bracie:

Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo – wspomina autorka 365 dni.

Kuba, w przeciwieństwie do Blanki, nie jest aktywny w mediach społecznościowych. W sieci na próżno szukać jego zdjęć.


Blanka Lipińska i Małgorzata Lipińska w Gali

Blanka Lipińska i Małgorzata Lipińska w Gali

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Blanka Lipińska z rodzicami - premiera filmu 365 dni

Blanka Lipińska z rodzicami - premiera filmu 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×