Blanka zdobyła się na piękny gest. Na rzecz walki z koronawirusem przekazała fragment nowej części „365 dni”

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zapowiedziała kolejną część serii 365 dni, której fragmentem chce podzielić się z fanami. Zanim się na to zdecyduje, poprosiła ich o jedną rzecz. To się nazywa szlachetny gest! 

Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich pisarek. Odkąd wydała serię 365 dni, a potem potwierdziła związek z Baronem, kolorowa prasa regularnie serwuje nowe ciekawostki z ich życia, które w swoich mediach społecznościowych podaje sama zainteresowana. To ona zdradziła, co gotuje dla swojego ukochanego, a także jak spędzają wieczory.

Blanka Lipińska ogłasza koleją część 365 dni i wspiera walkę z COVID-19

Lipińska postanowiła wykorzystać zainteresowanie fanów i prasy w słusznym celu. Zaapelowała, aby ten, kto może, wsparł finansowo zbiórkę na zakup respiratora, organizowaną przez szpital z Puław, czyli z rodzinnej miejscowości pisarki. Dzięki jej pomocy kwotę 80 tysięcy złotych udało się zdobyć w mgnieniu oka.

Blanka postanowiła na tym nie poprzestać. By zachęcać obserwatorów do dalszych wpłat, ogłosiła, że zbiórka trwa nadal. Jeśli uda się zebrać na jeszcze jeden respirator, wszystkim zainteresowanym przeczyta pierwszy rozdział swojej nowej części, która będzie kontynuacją serii 365 dnitym razem będzie przestawiać punkt widzenia Massimo:

Zachęcona tym, że tak dobrze nam idzie pomyślałam sobie, że stworzę challange, zwłaszcza dla fanów 365 dniKochani jeżeli zbierzemy drugie 80 tysięcy, czyli na drugi respirator, to w ramach podziękowania przeczytam wam pierwszy rozdział czwartej części książki, czyli dowiecie się jak wyglądało porwanie głównej bohaterki, ponieważ czwarta część książki jest z perspektywy głównego bohatera.

Blanka Lipińska zachęca do zbiórki

Blanka Lipińska zachęca do wsparcia zbiórki

Zbiórka potrwa jeszcze 15 dni. Na ten moment zebrano prawie 101 tys. zł. Myślicie, że uda się zebrać całą kwotę? Mocno trzymamy kciuki.

Zobacz także: Tak Blanka Lipińska rozpieszcza Barona w środku nocy! Ona wie, jak zaspokoić potrzeby swojego ukochanego


Blanka Lipińska zapowiada czwartą część 365 dni

Blanka Lipińska zapowiada czwartą część 365 dni

Blanka Lipińska zachęca do zbiórki

Blanka Lipińska zachęca do zbiórki

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×