Szukaj

Blake Lively nabija się z własnego męża. Pokazała kompromitujące zdjęcie Ryana Reynoldsa

Blake Lively

Blake Lively

Blake Lively zareagowała w charakterystyczny dla niej sposób na zdjęcie jej męża. Para znana jest ze swego poczucia humoru.

Ryan Reynolds i Blake Lively należą do grona tych gwiazd, które chronią przed mediami swoje życie prywatne. Nie umieszczają zdjęć dzieci w sieci, bardzo rzadko wypowiadają się publicznie na temat swojej rodziny. Jednak od czasu do czasu zdarza im się wrzucić zabawną fotkę i komicznie ją skomentować. Są dość aktywni w sieci i na bieżąco śledzą doniesienia na ich temat. Ostatnio Blake podczas przeglądania Instagrama trafiła na zabawnie przerobioną fotkę męża, na którą zareagowała z charakterystycznym poczuciem humoru.

Blake Livley i Ryan Reynolds znani ze swego poczucia humoru

Blake Lively i Ryan Reynolds to małżeństwo, które do życia podchodzi z niezłym dystansem. Znani są z poczucia humoru. Ich fani nie raz mogli być obserwatorem zabawnych postów, które umieszczali na swoim Instagramie. Dobrym przykładem jest zdjęcie udostępnione z okazji urodzin Ryana, na którym żona składa mu życzenia w bardzo oryginalny sposób. Aktorka przytulona do swego męża wsadza mu palec w dziurkę w nosie.

Wybrałam tego dobrego – napisała wtedy.

Blake Lively nabija się z własnego męża

Gwiazda Gossip Girl po raz kolejny postanowiła wykazać się poczuciem humoru. Gdy przeglądając internet, natrafiła na przerobioną fotkę męża, natychmiast zareagowała. Na udostępnionej fotografii widzimy Ryana pozującego z uroczym uśmiechem na taśmie kasy sklepowej. Rzecz jasna jest to zgrabny fotomontaż.

Aktorka zwróciła się do właściciela konta z małym apelem, aby przestał kraść jej prywatne zdjęcia. Zasugerowała tym samym, że mem jest prawdziwy i pochodzi z osobistej kolekcji małżeństwa Lively i Reynoldsa.

Proszę, przestańcie kraść moje prywante zdjęcia! – napisała w komentarzu Blake.

Swoim żartem wprawiła w rozbawienie tysiące fanów, którzy gratulowali jej ogromnego poczucia humoru.


Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Ryan Reynolds i Blake Lively - premiera w Nowym Jorku

Ryan Reynolds i Blake Lively - premiera w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×