Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem w urodzinowej sesji! Ryan Reynolds opublikował piękne zdjęcie

Blake Lively, Ryan Reynolds

Blake Lively, Ryan Reynolds

Blake Lively świętuje 32 urodziny. Ryan Reynolds opublikował zdjęcie aktorki z pięknie zaokrąglonym brzuchem. Gwiazda jest w trzeciej ciąży. Poród tuż tuż.

Blake Lively urodziła się 25 sierpnia 1987 roku w Los Angeles. Na szklanym ekranie zadebiutowała jako 11-latka i obecnie plasuje się w czołówce najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Jest laureatką kilku nagród, w tym People’s Choice Awards za rolę w dramacie 183 metry strachu. Prywatnie gwiazda jest żoną starszego o 11 lat Ryana Reynoldsa, z którym pobrała się w 2012 roku.

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Blake i Ryan mają dwie córki – 5-letnią James i 3-letnią Ines. Wkrótce para powita na świecie trzecie dziecko. Plotki głoszą, że Lively urodzi kolejną dziewczynkę. Do rozwiązania pozostało już niewiele czasu, a najlepszym tego dowodem jest zdjęcie, jakie mąż aktorki opublikował na swoim profilu na Instagramie w dniu 32 urodzin swojej ukochanej. Możemy na nim podziwiać Lively w zaawansowanej ciąży. Aktorka uroczo podtrzymuje swój sporych rozmiarów brzuszek.

Wszystkiego najlepszego, Blake – napisał Reynolds.

Zobacz: Blake Lively z wielkim ciążowym brzuszkiem uchwycona przez paparazzi! Aktorka urodzi lada dzień!

View this post on Instagram

Happy Birthday, @blakelively.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Para słynie z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie, co zresztą doskonale widać na najnowszych zdjęciach, jakie Ryan opublikował w sieci. Aktor pokazał jedynie takie fotografie, na których jego małżonka nie wypadła najlepiej. Słynna seksbomba została za mocno skadrowana, uchwycona w ruchu czy w roboczych ubraniach. Blake w urodzinowej galerii zdjęć nie wygląda tak idealnie, jak na czerwonych dywanach. W ten sposób słynne małżeństwo zadaje kłam sztucznemu, podkręconemu w Photoshopie pięknu, które tak ochoczo lansują zachodnie media.

Trzecia ciąża Blake Lively

Blake Lively swoją trzecią ciążą pochwaliła się w maju. Aktorka nie zdecydowała się na modny wśród gwiazd wymyślny sposób przekazania informacji o ciąży w mediach społecznościowych, a po prostu przyszła na premierę nowego filmu męża, Pokémon: Detective Pikachu, z mocno widocznym już ciążowym brzuszkiem. Ubrana w żółtą suknię opinającą zaokrąglony brzuszek wyglądała wyśmienicie.

Zanim pogratulujemy narodzin kolejnego potomka, składamy Blake najlepsze życzenia!

Zobacz: Zdumiewająca metamorfoza Blake Lively! Nowy kolor i ostre cięcie, efekt POWALA!


Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Blake Lively zostanie mamą

Blake Lively zostanie mamą

Ryan Reynolds i Blake Lively - premiera w Nowym Jorku

Ryan Reynolds i Blake Lively - premiera w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×