Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Wielki międzynarodowy sukces polskiej Anelli! Żywa lalka Barbie zagrała w hitowym serialu! „Otworzyłam oczy Polsce na…”

Polska Barbie Anella


Anella zagrała w filmie

Anella czyli żywa zabawka Barbie, od czasu swojego występu w programie śniadaniowym TVN bez, żadnego problemy zawładnęła polskim show biznesem. Wszystkie tabloidy i portale plotkarskie nadal są pod jej nieustającym urokiem. Barbie doskonale wie jak podkręcać swoją nieoczekiwaną popularność, zatem regularnie wyciąga kolejnego asa z rękawa.

Musimy przyznać, że Anella w krótkim czasie dokonała medialnego cudu, polska lalka Barbie w ciągu kilku dni stała się popularna na całym świecie! Przypomnijmy bowiem, że wzmianki o naszej celebrytce ukazały się na zagranicznych portalach. Anella jest obecnie prawie wszędzie, na portalach, w tabloidach, i na językach wielu Polaków. Wydaje się, że dziewczyna wyczerpała już wszystkie triki i sposoby na zaistnienie. Jak się okazuje nagie zdjęcia zmysłowej Anelli to nie koniec niespodzianek! Polska Barbie trafiła ostatnio na Netflixa, do hitowego serialu Black Mirror.

Black Mirror z Polską Barbie Anellą

Pod koniec 2017 roku na platformie Netlifx odbyła się oczekiwana premiera 4 sezonu serialu Black Mirror. Premierę poprzedził polski zabawny spot, w którym wystąpiła Anella! Warto jednak przypomnieć, że w ironicznym materiale wideo lektor na wstępie widza poinformował, że „to był wspaniały rok”, podczas gdy wokół nie brakuje wysypu nagrań z niekoniecznie wspaniałych wydarzeń zarówno z naszego kraju, jak i spoza niego, a także poprzednich sezonów Black mirror… I w tu właśnie pojawiła się Anella!

Sukces niebywały! Zatem polska żywa lalka, pełna dumy, natychmiast podzieliła się swoją radością w sieci:

?BLACK MIRROR?CZARNE LUSTRO? SPOT WITH ME ?Production for- Netflix @netflix ✨?✨?✨ 2017 … otworzyłam oczy Polsce na to – co na Świecie jest od dawna normą ?? ??? – napisała Anella.

Bezapelacyjnie Anella otworzyła oczy Polsce! Po prostu fenomen!

Anna Lewandowska demonstruje swój fenomenalnie wyrzeźbiony brzuch podczas zabawy z dzieckiem! Co za piękny kaloryfer!

Polska Barbie chwali się swoim sukcesem międzynarodowym! „Świat oszalał na mym punkcie!”

Anella kończy stary rok w spektakularnym mikro bikini! Pokazała prawie wszystko i jedną słowną petardą zatkała usta hejterom:-)

Czy Anella (polska Barbie) jest piękna?Komentarzy: 3


Lola | 4 stycznia 2018, 00:49

Widać że i ciało jest chore i głowa jest chora – i to bez złośliwości 🙁


Gość | 3 stycznia 2018, 19:04

Rzadko wchodzę na takie portale i strony ale …. to co zobaczyłem postaram się jak najszybciej zapomnieć .Po prostu brak mi słów .


Gościu | 3 stycznia 2018, 18:58

Ta kobiecina niewątpliwie cierpi na poważną chorobę psychiczną.


Dodaj komentarz
×