Michał Kwiatkowski to ma szczęście do przystojniaków. Oto jego nowy partner. On też jest gwiazdą

Michał Kwiatkowski – nowy partner

Michał Kwiatkowski – nowy partner

Brat Dawida Kwiatkowskiego znów jest zakochany. Michał Kwiatkowski po rozwodzie z mężem, znalazł nowego partnera. Jak wygląda i kim jest Bixente Simonet?

Michał Kwiatkowski jest znanym piosenkarzem, producentem muzycznym i kompozytorem. W 2002 roku wyjechał do Paryża, gdzie studiował literaturę współczesną i naukę o języku na Sorbonie. Muzyka zawsze była w jego życiu najważniejsza, więc nic dziwnego, że marzył o wokalnej karierze. Będąc we Francji, spróbował swoich się w talent show Star Academy. Osiągnął sukces, bo doszedł do finału i zajął drugie miejsce.

Telewizyjny program otworzył mu drzwi do kariery. Niedługo później, w 2004 roku, wydał debiutancki album De l’or et des poussières. W 2009 roku zrobiło się o nim głośno również w Polsce. Wziął udział w 10. edycji Tańca z gwiazdami na antenie TVN. W parze z Janją Lesar dotarł do półfinału.

Prywatnie, Michał Kwiatkowski przez wiele lat był w związku z Maximem Assenzą. Wzięli ślub 28 lipca 2017 roku w IX dzielnicy Paryża, jednak w lutym 2020 roku rozwiedli się. Brat Dawida Kwiatkowskiego ma jednak nowego partnera. Znalazł ukojenie w ramionach przystojnego artysty. Kim jest Bixente Simonet? Sprawdziliśmy.

Kim jest Bixente Simonet – nowy partner Michała Kwiatkowskiego?

Michał Kwiatkowski dokonał coming outu pod koniec 2012 roku w wywiadzie udzielonym francuskiemu magazynowi Tele Loisir. Muzyk, który jest popularny we Francji, poznał tam również swojego przyszłego męża – producenta programów rozrywkowych, Maxima Assenzo. Po dwóch latach znajomości wzięli ślub.

W ceremonii, która odbyła się w 2017 roku w Paryżu, udział wzięli ich najbliżsi z bratem Michała, Dawidem Kwiatkowskim na czele. Niestety trzy lata później, do mediów dotarła informacja, że artysta rozwodzi się ze swoim mężem.

Michał i Maxim byli bardzo szczęśliwą parą, ale w pewnym momencie zdali sobie sprawę, że mają inne oczekiwania i lepiej dla obu będzie, jeśli się rozstaną. Wszystko odbyło się w łagodnej atmosferze wzajemnego szacunku. Są przyjaciółmi i nadal mają ze sobą kontakt – mówił w rozmowie z Plotkiem znajomy pary.

Okazuje się, że Michał Kwiatkowski długo nie był sam i znów jest zakochany. Wybranek brata Dawida Kwiatkowskiego to Bixente Simonet, hiszpański wokalista i artysta. Najprawdopodobniej spotkali się w pracy.

Na Instagramie Michała nie brakuje wspólnych zdjęć i relacji z podróży. Niemal pod każdą fotografią pojawiają się zapewnienia o wielkiej miłości i szczęściu, jakie go spotkało. Pozostaje pogratulować i życzyć panom wielu lat razem.


Bixente Simonet - nowy partner Michała Kwiatkowskiego

Bixente Simonet - nowy partner Michała Kwiatkowskiego

Michał Kwiatkowski i Bixente Simonet

Michał Kwiatkowski i Bixente Simonet

Michał Kwiatkowski i Bixente Simonet

Michał Kwiatkowski i Bixente Simonet

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×