Kim Kardashian o włos od wpadki! Jej ogromny biust prawie ROZERWAŁ koszulkę!

Osiem stylizacji Kim Kardashian w ciągu jednego dnia

Kim Kardashian lubi myśleć, że ma swój styl. Żona Kanye Westa wzbudza swoimi stylizacjami niemałe kontrowersje za każdym razem, gdy tylko przekroczy próg własnego domu, ale o to chyba chodzi. Kiedyś Kim nosiła dużo kolorowych sukienek i fantazyjnych dodatków, teraz zakłada tylko ubrania w kolorach nude albo czarnym, a wszystko jest super obcisłe, wydekoltowane albo przezroczyste.

Kim jest jednak bardzo dumna ze swojej metamorfozy, jaką zapoczątkował Kanye West wyrzucając z jej szafy połowę ubrań. Celebrytka uważa, że ma doskonały styl, którym przeciera szlaki i wyznacza trendy (oh yeah!). Taki sam gust ma jej mąż. Oboje uważają, że są wyroczniami w dziedzinie mody, o czym wielokrotnie wspominali w rodzinnym reality-show.

Celebrytkę, która teraz skupia się na surogatce i jej przygotowaniach do porodu, przyłapali przedwczoraj paparazzi. „Przyłapali” to chyba nie to określenie, bowiem jeździli za nią cały dzień. Okazało się, że Kim, szalenie zajęta lunchem, zakupami i wizytą u kosmetyczki, nadal bardzo dba o wizerunek. W trakcie „męczącego” dnia, znalazła czas, żeby się przebrać… OSIEM razy. Zgadza się – w zwykły dzień Kim przebrała się osiem razy, za każdym w stylizacje z kolekcji swojego męża, w związku z czym wszystko było obcisłe i wydekoltowane oraz w tych samych burych, ciemnych kolorach.

Dumna Kim, której biust rozsadzał crop topy defilowała zadowolona po Calabasas z miną jakby odpowiadała za bezpieczeństwo narodowe 🙂 Który look był najbardziej trafiony?

Kim Kardashian zrujnowała wesele Sereny Williams. Przez jej widzimisię tenisistka ma problemy

Na jaw wyszedł wstydliwy problem Kim Kardashian z surogatką

https://jastrzabpost.pl/newsy/zanna-romanova-wyglada-jak-polska-wersja-kim-kardashian_597343.html


Kim Kardashian blondynką

Kim Kardashian blondynką

Kim Kardashian w dżinsowych szortach i obcisłej koszulce

Kim Kardashian w dżinsowych szortach i obcisłej koszulce

Piersi Kim Kardashian

Piersi Kim Kardashian

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×