EURO 2016: Urazy Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika po bitwie ze Szwajcarią. Czy zagrają w meczu z Portugalią?

Robert Lewandowski o niestrzelonych golach na EURO 2016

Robert Lewandowski o niestrzelonych golach na EURO 2016

Urazy piłkarzy po meczu ze Szwajcarią

Po sobotnim meczu ze Szwajcarią, Reprezentacja Polski jest trochę poobijana. Najbardziej ucierpieli Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik. Piłkarze zmagają się z urazami. Lekarz kadry, Jacek Jaroszewski uspokajał dziś na konferencji, że do meczu z Portugalią będą gotowi, a kontuzje będą wyleczone. 

Jacek Jaroszewski podczas konferencji komentował urazy piłkarzy. Kapitan naszej drużyny ma stłuczone śródstopie, natomiast Arek Milik ma skręcony staw skokowy.  Mecz był prawdziwą bitwą. Szczególnie ostro Szwajcarzy potraktowali Roberta, został powalony na ziemię przez Fabiana Schaera. Wszyscy obserwatorzy spodziewali się czerwonej kartki, sędzia zadecydował o daniu żółtej.  Jednak lekarz nie wyklucza wystąpienia obu reprezentantów w meczu z Portugalią.

Nie będzie żadnych problemów, aby byli gotowi na mecz z Portugalią – skomentował lekarz kadry na dzisiejszej konferencji prasowej.

Problemy ze stawem skokowym Arek Milik ma nie od dziś. 

Skręcenia miałem już wiele razy, a im częściej się je ma, tym szybciej dochodzi się do pełnej sprawności – przyznał snajper, dodając, że po raz pierwszy zdarzyło mu się grać w tak dużym wymiarze czasowym.

Dziś i jutro odbędą się treningi wyrównawcze dla zawodników, którzy w meczu ze Szwajcarią nie wystąpili w ogóle lub grali mało. Sztab trenerski też pracuje w pocie czoła, aby na spotkanie z Portugalią drużyna była przygotowana jak najlepiej.

Mają fantastycznych piłkarzy i poukładaną drużynę. Na razie nie było czasu na analizę ich spotkania z Chorwacją. Cieszyliśmy się tylko, że tak jak my mieli dogrywkę – mówił o Portugalczykach Arek.

Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i życzymy kontuzjowanym szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: EURO 2016: Już w czwartek starcie gigantów: Lewandowski kontra Ronaldo. Zobaczcie, ile warci są nasi piłkarze, a ile portugalscy

Arkadiusz Milik na EURO 2016 o meczu Polska-Niemcy

Arkadiusz Milik kontuzjowany po meczu ze Szwajcarią

Robert Lewandowski pod obstrzałem zagranicznych mediów

Robert Lewandowski kontuzjowany po meczu ze Szwajcarią

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×