Szukaj

Gwiazdy pokochały te diety! Znamy sekret ich idealnej figury

BistroBox dieta gwiazd

BistroBox dieta gwiazd

Gwiazdy chudną dzięki dietom BistroBox. To ten catering jako pierwszy wprowadził dietę, na której spektakularnie schudła Adele. Opcję Sirtfood pokochała nie tylko Adele, ale także cała plejada polskich sław. Kto korzysta z usług dietetyczki Agnieszki Mielczarek? Sprawdziliśmy.

Sara Mannei, Izabela Janachowska, Agnieszka Dygant czy Daria Widawska – te gwiazdy pokochały nową dietę Sirtfood w wydaniu Bistrobox i Agnieszki Mielczarek, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła ją na rynek.

Sirtfood jest nową modą wśród kobiet interesujących się zdrowym odżywianiem. Adele, która schudła na niej prawie 50 kilogramów, ma w naszym kraju wiele naśladowczyń. Pod okiem Agnieszki Mielczarek, przeszła na nią już Karolina Malinowska, Dominika Grosicka, Anna Kalczyńska, Odeta Moro. Chętnie relacjonują swoją przemian w swoich social mediach. Daria Widawska, która też przeszła na Sirtfood chudnie na oczach swoich fanów!

Dlaczego gwiazdy pokochały BistroBox?

Gwiazdy chętnie sięgają po BistroBox, ze względu na jakość produktów, smak i świetnie zbilansowane diety. Sara Boruc na swoim profilu instagramowym chwaliła smak swojej diety i zdradziła że ten catering odpowiada Także jej mężowi!

Gwiazdy ufają Agnieszce, która jest autorką książek na temat diety i zdrowotnych właściwościach jedzenia. Sama podkreśla, że dzięki stosowanym przez siebie zasadom odżywiania nie choruje a mimo przekroczonej 40tki nadal wyglada jak nastolatka!  Zawdzięcza to wieloletniemu doświadczeniu w dietetyce.

Każdy z nas chce być młody, podobno można tę młodość zatrzymać dzięki odpowiedniej diecie. Czyli jesz, chudniesz i młodniejesz. Genialne prawda?

Czy Agnieszka zostanie kolejną celebrytką, która zmieni nawyki żywieniowe Polek? Już jest znana z przemiany i odmładzania Polek i jedzenia inaczej, czego uczy na swoim kanale na YT Jedz Inaczej.

Fanek jej książek i diet przybywa. Dietetyczka podkreśla, że jedzenie musi być przyjemnością, co docenia Agnieszka Dygant, zachwalająca pod niemal każdym postem na Instagramie BistroBox.


Artur Boruc i Sara Mannei korzystają z BistroBox

Artur Boruc i Sara Mannei korzystają z BistroBox

Sara Mannei korzysta z BistroBox

Sara Mannei korzysta z BistroBox

Agnieszka Dygant korzysta z BistroBox

Agnieszka Dygant korzysta z BistroBox

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×