Tragiczna śmierć 22-letniego rapera. Kierowca potrącił go i uciekł

Bipolar raper nie żyje

Bipolar raper nie żyje

Nie żyje 22-letni raper z Ostrołęki. Zginął w tragicznym wypadku. Świat rapu w żałobie.

Koniec roku obfituje w tragiczne wieści. W grudniu pożegnaliśmy całą plejadę wybitnych artystów. Na początku miesiąca zmarła aktorka Katarzyna Łaniewska, której popularność przyniosły role w Plebanii i Kogel mogel, kilka dni po niej zmarli: projektant Piotr Krajewski i gwiazda kina – Piotr Machalica. Ogromny smutek wśród widzów wywołała śmierć Hanny Stankówny, z kolei środowisko LGBT pożegnało Kim Lee – najsłynniejszą polską drag queen. To nie koniec ponurych informacji.

Tym razem w żałobie pogrążył się świat hip-hopu. Nie żyje zaledwie 22-letni raper z Polski – Bipolar. O śmierci chłopaka poinformowali w mediach społecznościowych zaprzyjaźnieni z nim artyści.

Bipolar nie żyje

Oficjalny portal internetowy mazowieckiej policji podaje, że do zdarzenia doszło 25 grudnia, kilkanaście minut po godz. 23 przy ulicy Witosa. Chłopak przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych, kiedy z boku nadjechało oliwkowe audi A6 i potrąciło go. Okazało się, że ze skutkiem śmiertelnym, a sprawca zbiegł, nie udzielając pierwszej pomocy. Po jakimś czasie na miejscu zjawili się funkcjonariusze policji oraz prokurator, którzy poszukiwali śladów oraz wykonywali oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze odnaleźli poszukiwane auto, które uciekinier porzucił i próbował ukryć w lesie.

26 grudnia policjanci trafili na trop 44-letniego mężczyzny, ukrywającego się na jednej z nowo wybudowanych posesji. Następnie zatrzymali sprawcę zdarzenia oraz przewieźli na ostrołęcką komendę, gdzie został osadzony w areszcie.

Działania policjantów z Ostrołęki przebiegały dwutorowo. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu wypadku, zbierali ślady, wykonywali oględziny miejsca zdarzenia szkic oraz zdjęcia. W tym samym czasie policjanci wydziału kryminalnego rozpoczęli poszukiwania podejrzanego o spowodowanie wypadku. Funkcjonariusze badali każdy szczegół i weryfikowali każdy napływający sygnał. Ich działania pozwoliły na ustalenie marki pojazdu, który brał udział w wypadku. Policjanci odnaleźli samochód, który został ukryty w lesie – informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Raperzy, którzy znali Bipolara, jako pierwsi podali informację, że muzyk nie żyje. Dobrze aspirujący twórca miał przed sobą świetlaną przyszłość i wielki talent. Środowisko pogrążone w żałobie.

Jednym z pierwszych, którzy przekazali tragiczne wieści, był producent, z którym Bipolar przez jakiś czas współpracował. Raper FlyHighRomero przyznał, że odszedł jeden z najlepiej zapowiadających się młodych talentów w kraju.

Był dopiero na początku swojej przygody z hip-hopem, jednak już zbierał fantastyczne recenzje pod publikowanymi kawałkami. Na platformie YouTube zebrał 432 subskrypcje, a jego piosenki stawały się coraz popularniejsze.

Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.


Bipolar nie żyje

Bipolar nie żyje

Bipolar raper

Bipolar raper

Bipolar nie żyje

Bipolar nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×