Metamorfoz Billie Eilish ciąg dalszy. Najpierw zmiana koloru na platynowy blond, a teraz w ruch poszły nożyczki

Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish najpierw zaskoczyła fanów i przefarbowała włosy na blond, a teraz mocno ścięła jasne pasma. Jak wygląda?

Billie Eilish kilka miesięcy temu wywołała niezłe zamieszanie na Instagramie zdjęciem, na którym zaprezentowała się całkowicie odmieniona. Piosenkarka po latach zdecydowała się zmienić wizerunek. Swoje czarno-zielone włosy przefarbowała na blond. Widok wprawił fanów w osłupienie. Laureatka najważniejszych nagród wyglądała jak gwiazdka popu w nowej, zaskakującej fryzurze.

Billie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd także na Instagramie. Jej profil obserwuje prawie 90 milionów internautów, czyli dwa razy więcej niż wynosi ludność Polski. Każdy post, który wrzuca do sieci, jest szeroko komentowany. Lajki pod jej zdjęciami liczone są w milionach. Żadne jednak nie zyskało jeszcze takiej popularności, jak to ze wspomnianą wyżej metamorfozą. Eilish nie musiała zrobić niczego nadzwyczajnego. Wystarczyło lustrzane odbicie i nowa fryzura, by osiągnęła to, o czym marzy każda influencerka. Zdjęcie 19-latki trafiło do ścisłej czołówki najpopularniejszych zdjęć wszech czasów na Instagramie.

Po tym, jak jej fani oficjalnie otrząsnęli się po szoku, jaki im zafundowała, stając się platynową blondynką w stylu Marilyn Monroe, Billie Eilish po raz kolejny zmieniła fryzurę. Tym razem w ruch poszły nożyczki. Jak wygląda młoda gwiazda?

Billie Eilish ścięła włosy

Znana ze swojego grunge’owego stylu, wiaderkowych kapeluszy i neonowych włosów, piosenkarka zadebiutowała na początku tego roku w zupełnie nowym stylu, odchodząc od androgynicznego stylu, z którego była znana. Eilish zamieniła swoje luźne stylizacje na bardziej kobiecy wygląd tuż przed premierą swojego najnowszego albumu Happier Than Ever, poazując się z blond włosami i grzywką w stylu retro z lat siedemdziesiątych.

Teraz 19-latka ponownie zmieniła fryzurę, obcinając blond włosy. Krótkim bobem z grzywką pochwaliła się na Instagramie.

Jak można się było domyślać, jej przemiana jest szeroko komentowana. Fani komplementują nowy look ulubienicy. Nie mają wątpliwości, że Billie jeszcze niejednokrotnie zaskoczy ich zmianą wizerunku. Póki co krótka blond fryzura niezwykle przypadła im do gustu.


Billie Eilish ścięła włosy

Billie Eilish ścięła włosy

Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish ścięła włosy

Billie Eilish ścięła włosy

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf nasza mała dziewczynka dorasta wiec ładn4eje tylko niech pamieta o kscięciu z bajki bo samym graniem człowiek nie żyje a reszte cźas pokaźe i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×