Billie Eilish znudził się blond. Zaprezentowała nowy kolor i nowe cięcie. To dość drastyczna metamorfoza

Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish metamorfoza. Gwiazda uwielbia szaleć z fryzurami. Tym razem postawiła na zmianę długości i koloru. Fani nie ukrywają zachwytu nową odsłoną swojej idolki.

Billie Eilish od dziecka jest związana z muzyką. Pierwsze kroki stawiała, gdy miała zaledwie 8 lat. Dołączyła wtedy do lokalnego chóru, jednak jej marzeniem była kariera solowa. Po kilku latach zaczęła pisać swoje pierwsze piosenki. Mimo młodego wieku osiągnęła dosyć sporo. Ma na swoim koncie aż siedem najbardziej prestiżowych nagród muzycznych na świecie, mowa oczywiście o Grammy.

Singiel Bad guy przyniósł jej największą popularność i stał się międzynarodowym przebojem. Dotarł na szczyty list przebojów m.in. w Australii, Estonii, Stanach Zjednoczonych czy Rosji. Billie ma na swoim koncie dwa albumy studyjne i zdaje się, że na stałe zagrzała miejsce na rynku muzycznym.

Billie Eilish ścięła i zmieniła kolor włosów

Billie Eilish należy do gwiazd, które uwielbiają eksperymentować ze swoim wyglądem. Mimo że artystka zaledwie od dwóch lat cieszy się ogromną popularnością, to już potrzeba by było użyć palców u obu rąk, aby zliczyć jej przemiany. 20-latka miała na głowie już prawie wszystko. Od blondu po neonowe kolory. Dziś piosenkarka ponownie zaskoczyła.

Gwiazda jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie publikuje posty na Instagramie i informuje co u niej. Jej profil śledzi prawie 100 milionów osób z całego świata. To tam po raz pierwszy pokazała się w nowej odsłonie. Billie od dłuższego czasu pozostawała wierna blondowi, jednak najwyraźniej uznała, że już nadszedł czas na zmianę. Opublikowała nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała się w czarno-brązowym odcieniu. Widać również, że wykonano spore cięcie.

Co ciekawe Eilish na początku swojej kariery miała podobną fryzurę. Z tego też powodu nowe zdjęcie podpisała następująco:

Tęskniliście?

W komentarzach zawrzało. Na artystkę spadła fala komplementów. Internauci nie szczędzili słów zachwytu:

  • Omg, wyglądasz tak pięknie.
  • Pięknie Billie. Ty jesteś piękna pod każdym względem.
  • Nie mogę się napatrzeć. To taki powrót do początków. Świetnie!

A jak wam podoba się metamorfoza Billie Eilish?


Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish – MET Gala 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Billie Eilish – MET Gala 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Billie Eilish – MTV VMA 2021

Billie Eilish – MTV VMA 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×