Szukaj

Marina Łuczenko oddała bilety na mecz Polaków z Kolumbią w szczytnym celu! Cena już jest zawrotna!

Marina Łuczenko sprzedaje bilety na mecz Polska-Kolumbia

Już 24 czerwca Polacy rozegrają swój drugi mecz na Mundialu w Rosji. Tym razem kadra Adama Nawałki zmierzy się w Kazaniu z Kolumbią. Bilety na mecz Polaków są już praktycznie sprzedane, jednak pojawiła się niebywała okazja, aby nabyć dwa!

Ciężarna Marina Łuczenko zdecydowała się sprzedać swoje bilety, a właściwie przekazać je rodzinie 2-letniej Jadzi Sobolewskiej. Okazało się, że dziewczynka cierpi na rzadką wadę układu kostnego, która powoduje, że różnica w długości między jej obiema nóżkami wynosi 8 cm:

Kochani ! Mamy ważny komunikat ! Musimy rozpędzić zbiórkę dwuletniej Jadzi , która musi stanąć #naRowneNogi Musimy zebrać 750 tys na pierwszą z 4 operacji. Jej lewa nóżka jest źle wykształcona , wolniej rośnie i dzisiaj brakuje jej już 8 cm – później może brakować ich nawet 30 ! Jadzia chce się wspinać , jeździć na rowerze , wstawać lewą nogą z łóżka ???? i biegać za autobusem razem z siostrą . Pomożecie ? Tutaj link do zbiórki na Jadzię
www.pomagam.pl/narownenogi.
Ja na aukcję przekazałam 2 bilety na niedzielny mecz Polska- Kolumbia, bilety są nie do zdobycia. Licytując je , pomagamy Jadzi.
Jeżeli nie chcesz biletów to wpłać nawet 1zł na zbiórce Jadzi. Gdyby każdy z Was wpłacił taką złotóweczkę to uzbieralibyśmy ponad pół miliona zł!
Link do aukcji na moim instastory!
POMAGAJMY! DOBRO WRACA! LICZĘ NA WAS! – napisała Marina.

Dziewczynkę czekają liczne operacje, których koszt przekracza 750 tysięcy złotych. Aktualnie cena biletów Mariny wynosi 10,5 tys. zł, ale miejmy nadzieję, że do niedzieli znacznie wzrośnie.  Oczywiście całą wylicytowaną kwotę Marina przekaże dla Jadzi.

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji.

Sexy mama XXI wieku! Marina zmysłowo kręci pupą przed kamerą i chwali się ogromnym ciążowym brzuszkiem! [WIDEO]

Tabloid ujawnił sekret Mariny i Wojciecha Szczęsnego? Podobno właśnie tak nazwą swoje dziecko

Marina Łuczenko w zaawansowanej ciąży kibicuje mężowi przed Mundialem 2018! Jej ślicznie zaokrąglony ciążowy brzuszek był w centrum uwagi


Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?

×