Szukaj

Big Brother: Już wiemy, kto odpadł w tym tygodniu! Znamy też kolejnych nominowanych!

Big Brother wyniki głosowania

Big Brother wyniki głosowania

Kto odpadł z Big Brothera w 11 tygodniu? O pozostanie w domu walczyło aż siedmiu uczestników. Znamy wyniki głosowania widzów i nominacje mieszkańców.

Za nami kolejny tydzień, a to oznacza, że z programem Big Brother pożegnał się kolejny uczestnik. Już wiemy, że o 100 tysięcy nie zawalczy Magda Zając, która do domu Wielkiego Brata wprowadziła się w kwietniu. Aż 42% widzów zdecydowało, że to właśnie 27-latka z Roztoki musiała spakować walizki i wyjść z domu oblepionego kamerami. A jak publiczność głosowała na pozostałych mieszkańców? Oto szczegółowe wyniki:

  • Łukasz Darłak – 38%
  • Bartek Boruc – 1%
  • Igor Jakubowski – 3%
  • Iza Mączka – 2%
  • Oleh Riashentsev – 9%
  • Radek Palacz – 5%

Łukasz jest siódmym uczestnikiem, którzy decyzją widzów musiał opuścić program. W poprzednich tygodniach głosowania widzów na mniej lubianego domownika wygrali: Natalia Wróbel, Tomasz Urban, Karolina Wnęk, Klaudia Marchewka, Angelika Głaczkowska, Kasia Olek. Z reality-show dobrowolnie odeszli: Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk, zaś wyeliminowani za złamani regulaminu zostali: Maciej Borowicz i Jakub Pyśk.

Nominacje w 11 tygodniu Big Brothera, 26 maja

W niedzielnym odcinku poznaliśmy kolejnych nominowanych. Typy mieszkańców rozłożyły się następująco (lista aktualizowana jest na bieżąco):

Kto opuści program w tym tygodniu?

Kim jest Magda Zając?

Na co dzień wychowuje 9-letnią córkę, uprawia 200 hektarów pola i hoduje krowy. Magda Zając, która właśnie dołączyła do Domu Wielkiego Brata, to prawdziwa kobieta pracująca! Zobacz, co wiadomo o pięknej blondynce, która właśnie rozpoczęła swoją przygodę z programem telewizyjnym Big Brother! Piękna blondynka, która dołączyła do mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ma 27 lat i pochodzi z Roztoki – niewielkiej miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Aktualnie jest singielką z wyboru, mieszka z rodzicami i wychowuje samotnie 9-letnią córkę Wiktorię, która stanowi centrum jej życia, o czym świadczy chociażby ogrom wspólnych zdjęć na jej facebookowym profilu.

Zobacz: Wyniki w “Big Brotherze” są ustawione?! Fani mają argument nie do podważenia. Ogromna wpadka produkcji

Zobacz: Justyna Żak po wyjściu z “Big Brothera” wylała wszystkie swoje żale! Produkcja nie będzie zadowolona

Zobacz: Rozpalona gwiazda “Big Brothera” pręży się nago na Bali! Na jej czarodziejskie sztuczki warto było czekać aż do maja!


Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Łukasz Darłak – Big Brother 2019

Bartek Boruc – Big Brother 2019

Bartek Boruc – Big Brother 2019

Izabela Mączka – Big Brother

Izabela Mączka – Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×