Big Brother: Wyniki głosowania, trzy nominacje i nowi uczestnicy. Takich emocji nie było nigdy wcześniej!

Big Brother: Klaudia Marchewka czy Radosław Palacz? Kto odpadł? Wyniki głosowania

Big Brother: Klaudia Marchewka czy Radosław Palacz? Kto odpadł? Wyniki głosowania

Znamy wyniki głosowania widzów i nominacje mieszkańców domu Wielkiego Brata. Kolejny odcinek Big Brothera obfitował w ogromne emocje. Sprawdź, kto odpadł z programu – Klaudia Marchewka czy Radosław Palacz?

Dom Wielkiego Brata z każdym tygodniem staje się uboższy o kolejnego uczestnika. Tym razem decyzją widzów z walką o 100 tysięcy złotych pożegnała się Klaudia Marchewka. Pochodząca z Krakowa uczestniczka przez wielu typowana była na faworyta całej edycji. Chociaż dała się poznać jako nieco wycofana postać po przejściach angażująca się w życie grupy, nie zyskała sympatii mieszkańców, a teraz – jak właśnie się okazało – także widzów. 26-letnia raperka wygrała w głosowaniu z  Radosławem Palaczem, który był jej rywalem w starciu o dalsze być albo nie być w programie.

Wiedziałam, że odpadnę. Radek jest fajniejszy, a ja jestem nienormalna. Od początku mówiłam, że nie chcę wyjść, ale chwile zwątpienia miałam – wyznała Marchewka w pierwszym wywiadzie.

Wyniki głosowania widzów nie pozostawiły złudzeń co do tego, kogo chcą dalej oglądać w Big Brotherze. Stosunek głosów wyglądał następująco:

  • Klaudia Marchewka – 57%
  • Radosław Palacz – 43%

Klaudia jest czwartym uczestnikiem Big Brothera, który odszedł z obsady reality-show w związku z głosowaniem SMS. W poprzednich tygodniach byli to: Karolina Wnęk, Tomasz Urban i Natalia Wróbel. Ponadto z udziału w programie dobrowolnie zrezygnowali Marlena Klimczyk i Daniel Barłóg, zaś decyzją producentów z domu Wielkiego Brata musiał wyprowadzić się Maciej Borowicz, który groził pobiciem homoseksualnemu Łukaszowi Darłakowi. 14 kwietnia do obsady dołączyli Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk.

Nominacje w Big Brotherze: piąty tydzień

Kolejny tydzień to także ogłoszenie kolejnych nominacji, w których mieszkańcy nie mogli głosować na Justynę Żak chronioną immunitetem wywalczonym w ramach zadania tygodniowego. Głosowanie uczestników wyglądało następująco:

Kto powinien opuścić Big Brothera w przyszłym tygodniu? Czy macie swojego faworyta?

Zobacz: Będzie kolejny “coming out” w Big Brotherze? Jednej z uczestniczek zarzucono homoseksualizm!

Zobacz: Na to czekali fani “Big Brothera”! Karolina Wnęk całuje Macieja Borowicza w łóżku, a on komentuje: “Jest romans!”

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak spędziła 5 godzin u fryzjera! Efekt? Aż ciężko w to uwierzyć!

View this post on Instagram

#KlaudiaMarchewka opuszcza dom Wielkiego Brata!

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on


Big Brother: Klaudia Marchewka dostała 57% głosów

Big Brother: Klaudia Marchewka dostała 57% głosów

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera jako czwarta uczestniczka

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera jako czwarta uczestniczka

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera

Klaudia Marchewka odpadła z Big Brothera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×