Big Brother VIP. Małgorzata Ohme wymieniła prawie całą obsadę! Ciekawy zestaw

Małgorzata Ohme o Big Brother

Małgorzata Ohme o Big Brother

Małgorzata Ohme podała, kogo chciałaby zobaczyć w najnowszej edycji programu Big Brother VIP. Trzeba przyznać, że taka obsada zapewniłaby milionową widownię. Które gwiazdy jej zdaniem powinny trafić do domu Wielkiego Brata?

Big Brother od wielu lat niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Od pierwszej edycji program gromadzi przed telewizorami sporą rzeszę wiernych fanów. Widzowie chętnie podglądają, jak toczy się życie jego uczestników pod okiem wszędobylskich kamer. Chociaż od emisji pierwszej serii minęło już ponad 19 lat, to nadal mieszkańcy, którzy debiutowali wtedy w show, są wielkimi gwiazdami, a ich życie prywatne interesuje Polaków.

W programie nie brakuje wzruszeń i powodów do śmiechu. Jego uczestnicy, mimo że są pozbawieni kontaktu ze światem zewnętrznym, to nie mogą narzekać na nudę. Wielki Brat, który cały czas kieruje ich życiem, ma dla nich sporo zadań i trudnych wyzwań, którym muszą sprostać. Reality show miało długą przerwę w emisji. Po jego reaktywacji w 2019 roku wszyscy mieli nadzieję, że zobaczymy kolejne odsłony widowiska. Do tej pory wyemitowano ich już siedem. Wśród nich była także jedna, której uczestnikami były osoby znane z show-biznesu.

Big Brother VIP. Kto powinien znaleźć się obsadzie?

Wśród widzów spore zainteresowanie wzbudziła piąta edycja reality show. W Big Brother VIP mogliśmy bowiem podglądać życie gwiazd. W domu Wielkiego Brata zdecydowali się wtedy zamieszkać między innymi: piosenkarka Sasha Strunin, pięściarz Marcin Najman, uczestnik pierwszej edycji programu Piotr Gulczyński, lider zespołu Boys Marcin Miller, uczestniczka poprzednich edycji Jola Rutowicz, a także aktor Jarosław Jakimowicz, który ostatecznie wygrał program.

Podczas jesiennej ramówki stacji TVN jej dyrektor programowy, Edward Miszczak, powiedział, że marzy mu się kolejna edycja reality show z udziałem gwiazd.

Ciągle mamy w marzeniach wersję „Big Brother VIP”. Próbowaliśmy wszystkich rozwiązań, tego jeszcze nie. Na razie widzowie nie byliby zadowoleni, gdybyśmy nie dali im drugiego i trzeciego sezonu „Hotelu Paradise” – mówił w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Małgorzata Ohme w rozmowie z dziennikarzem Faktu powiedziała, kogo widziałaby najnowszej edycji programu Big Brother VIP. Trzeba przyznać, że wybrała same ciekawe osobowości.

Nie wyobrażam sobie, żeby tam nie było Magdy Gessler. Widziałabym też braci Collins, którzy są bardzo zabawni. Widziałabym Filipa Chajzera i widziałabym Darię Ładochę. Krzysiek Gojdź – bardzo chętnie bym go zobaczyła, jakby namieszał tam i obraził połowę tego domu Wielkiego Brata.

Gdyby te gwiazdy zdecydowały się na udział w programie, to na pewno oglądalność sięgałaby wielu milionów.

A Wy kogo jeszcze widzielibyście w nowej edycji Big Brother VIP? Może by tak mama Oli Kisio?


Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler : dom w Kanadzie

Magda Gessler : dom w Kanadzie

Daria Ładocha - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Daria Ładocha - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×