Szukaj

Tajny pokój w „Big Brotherze” ujawniony! O tak luksusowych wnętrzach nie śniła nawet Dorota Szelągowska!

Big Brother. Tajny pokój

Big Brother. Tajny pokój

W Big Brotherze znowu zmiany. Do programu dołączyło dwóch uczestników – Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. Nie zamieszkali jednak z resztą uczestników. Trafili do tajnego, ociekającego luksusami pokoju, o którym pozostali mieszańcy domu Wielkiego Brata nie mają pojęcia. Kto jest ich łącznikiem ze światem? Jak wygląda wnętrze?

Niedziela dla fanów Big Brothera była bardzo emocjonującym dniem. Klaudia opuściła program, a na jej miejsce w show pojawiło się aż dwoje nowych uczestników. Angelika GłaczkowskaJakub Pyśk zasilili szeregi mieszkańców domu Wielkiego Brata. Gdzie tkwi haczyk? Pozostali uczestnicy programu nie mają pojęcia o ich istnieniu. Niedoszły wojskowy i stewardessa nie zamieszkali bowiem w głównym budynku. Dostali luksusowy, tajny pokój, w którym przyjdzie im spędzić dwie pierwsze doby w programie. W trakcie tych 48 godzin będą przyglądać się życiu i poczynaniom pozostałych lokatorów domu.

Kontaktem i „okienkiem na świat” nowych uczestników jest Łukasz Darłak. On jako jedyny wie o tym, że w programie pojawili się nowi uczestnicy, ale nie jest uprawniony do tego, by podzielić się tą informacją z pozostałymi. I choć Angelika i Jakub nie mają kontaktu z nikim innym, nie mają również na co narzekać. Pokój, w którym mieszkają, jest niezwykle luksusowy. Wnętrza są co prawda bardzo kobiece, dominują w nich róże, czerwienie i motywy kwiatowe, ale jest za to bardzo wygodnie. Sofa zachęca do relaksu, łóżko jest ogromne, mają nawet klimatyzację – lokum nowych uczestników robi wrażenie. 😉

Chcielibyście tam zamieszkać?

Zobacz: Big Brother: Wyniki głosowania, trzy nominacje i nowi uczestnicy. Takich emocji nie było nigdy wcześniej!

Zobacz: Big Brother: Oto nowi uczestnicy! Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk dołączyli do obsady! Kim są?

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak ma problemy w TVN-ie? Gwiazda już wie, kto próbuje jej zaszkodzić [WIDEO]


Tajny pokój w Big Brotherze

Tajny pokój w Big Brotherze

Jakub Pyśk w tajnym pokoju Big Brothera

Jakub Pyśk w tajnym pokoju Big Brothera

Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk jako pierwsi zamieszkali w tajnym pokoju w domu Big Brothera

Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk jako pierwsi zamieszkali w tajnym pokoju w domu Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×