Szukaj

Oleh zaplanował zemstę na Łukaszu! Za chwilę znowu będzie głośno o gwiazdach „Big Brothera”!

Oleh Riaszeńczew i Łukasz Darłak myśleli, że już na dobre zapomnieli o niesnaskach, które wynikły pomiędzy nimi z powodu Magdy Wójcik. Niestety, ostatnie wydarzenia pokazały prawdziwą twarz uczestników Big Brothera!
Oleh i Łukasz Darłak konflikt

Oleh i Łukasz Darłak konflikt

Widzowie popularnego reality show Big Brother od dawna wiedzą, że Łukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew nie pałali do siebie ogromną sympatią. Postanowili jednak zapomnieć o przeszłości i zakopali topór wojenny. Panowie zadurzyli się bowiem w pięknej Magdzie Wójcik i obaj nieśmiało kandydowali na jej przyszłego partnera.

Zawarcie rozejmu poszło im na tyle nieźle, że po opuszczeniu programu widziano ich na kilku imprezach, a przecież byli już poza zasięgiem kamer Wielkiego Brata. Panowie nie omieszkali poinformować o tej balandze na swoich mediach społecznościowych. Nic nie zapowiadało takiego zwrotu akcji. Podczas piątkowej imprezy w domu Wielkiego Brata poza finalistami zaproszono także uczestników, którzy pożegnali się z udziałem w programie Big Brother. Tych ostatnich obowiązywała tylko jedna zasada – nie mogli zdradzić mieszkańcom przebywającym pod okiem kamer niczego, co dzieje się w prawdziwym świecie.

Big Brother: Czy Oleh planuje zemstę na Łukaszu?

Ta sytuacja była nie lada wyzwaniem dla Oleha. Zadurzony po uszy w Magdzie nie mógł jej wyjaśnić całego bałaganu z nominacjami. Wójcik była przekonana, że Oleh chciał, by opuściła program, kiedy byli już parą! Tak naprawdę nagrania pochodziły z początkowych odcinków Big Brothera. Obserwując całą imprezę mogliśmy dostrzec, że Magda jest sfrustrowana obecnością Oleha. Łukasz widząc całą sytuację postanowił wykorzystać szansę i nagadał jej na ukochanego mówiąc, że Oleh nie zasługuje na taką dziewczynę jak ona.

Widzowie od razu zobaczyli drugą twarz Łukasza i uznali go za dwulicowego oszusta! Gdy Oleh dowiedział się, co mówił o nim Łukasz, nie mógł ukryć rozczarowania! Ukraiński bokser był w totalnej rozsypce, bo przecież na nowo obdarzył go zaufaniem.

Byliśmy parę razy na wspólnych imprezach. Myślałem, że jest ok. Jak zobaczyłem, co było w domu na tej imprezie, byłem bardzo zawiedziony. Po tym zagraniu Łukasza jestem przekonany, że nie zaufam mu nigdy w życiu i będę się trzymał z daleka od tej osoby – wyznał na Instagramie.

Czy na ringu czy w życiu prywatnym bokser musi zachować kamienną twarz i nie dać się ponieść emocjom. Oleh nie zabronił Magdzie otrzymywać kontaktów z byłym przyjacielem, jednak sam nie ma zamiaru więcej już z nim rozmawiać! Oleh postanowił przyjąć zupełnie inną taktykę!

Niektórzy mówią, że powinienem mu w ryj przywalić. Nie będę tego robić, bo sam bym sobie krzywdę tylko zrobił. Moim zdaniem najlepsza zemsta to po prostu być szczęśliwym. Będę szczęśliwy – wyznał w rozmowie z fanami.

Musimy przyznać, że cudze szczęście irytuje niektórych najbardziej. niestety zazdrośnicy nie zrobią niczego poza narzekaniem, aby odmienić swój los. Myślicie, że to była dobra decyzje ze strony Oleha?

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!


Oleh i Łukasz z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

Oleh i Łukasz z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

Oleh z Big Brothera

Oleh z Big Brothera

Oleh z prezentem dla Madzi na finale Big Brothera

Oleh z prezentem dla Madzi na finale Big Brothera

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×