Szukaj

Madzia i Oleh z „Big Brothera” zatrzymani przez policję! Tak zakończyło się ich przyjęcie urodzinowe!

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew zostali zatrzymani przez policję. O całej sytuacji opowiedzieli swoim fanom na Instagramie. Zobacz co takiego się wydarzyło.

Oleh i Madzia

Madzia Wójcik nie tylko wygrała Big Brohtera, ale także odnalazła w programie miłość życia. W domu naszpikowanym kamerami zznała Oleha Riaszeńczewa, który jeszcze w trakcie show wyznał jej miłość. Chociaż program się zakończył, Oleh i Madzia dalej się spotykają. Zakochani spędzają nie tylko czas we dwoje, ale także chętnie odwiedzają przyjaciół. Tak, jak ostatnio, kiedy wyskoczyli na imprezę do znajomych, którą błyskawicznie pochwalili się w sieci:

Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką @madzia.official , ale nie ostatnie chybanapewno:) Dużo miłości każdemu życzę. #chybanapewno #madziolo – podpisał zdjęcie na Instagramie Oleh.

Zobacz: Madzia i Oleh wyskoczyli na wspólną imprezę! Zdjęcie pary tafiło do sieci i namieszało jak nigdy! Jednak kryzys?

W czwartek także mieli powody do świętowania – Oleh celebrował swoje 21 urodziny, z tej okazji o północy rozpoczęła się impreza, która trwała całą dobę. Solenizant w dniu swojego święta zrezygnował z picia alkoholu. Zakochani, w ramach atrakcji, postanowili przejechać się po Warszawie autem, które w programie wygrała Madzia. Jak poinformowała Wójcik, w pewnym momencie ich samochód zatrzymała policja. Podczas wyrywkowej kontroli, chcieli sprawdzić trzeźwość kierowcy:

– Są dzisiaj urodziny Olo, jesteśmy mega grzeczni, nikt nic nie pił, no make-up – przyznała Magda.

– Właśnie sobie myślę, że dobrze, że swoich urodzin nigdy nie świętuję, bo gdybym świętował, to lipa by była – dodał Oleh.

Na szczęście kierujący pojazdem Oleh był trzeźwy i nie został ukarany mandatem. Po zakończonej kontroli, policjant wrócił do auta zakochanej pary i zapytał, czy nie złamali ostatnio prawa, bo kojarzył ich twarze. Para przyznała, że to pewnie przez fakt, że widział ich w telewizji.

Zobacz: Madzia Wójcik jeszcze nigdy nie wyglądała tak źle! Wszystko przez producentów „Big Brothera”

View this post on Instagram

Wczoraj odebrałam cześć mojej nagrody- słodki, kobiecy samochodzik od @mitsubishi.polska ???? Nadal szukam imienia dla mojego maleństwa. Hmm any ideas? Z całego serduszka chciałam podziękować WAM kochani oglądacze za każdy SMS który wysłaliście na mnie podczas trwania @bigbrother.tvn7 Dziękuje, dziękuje i jeszcze raz dziękuje! To dzięki wam przeżywałam tyle wspaniałych chwil i mogłam być ostatnim mieszkańcem, który opuścił ten niesamowity dom. Poszłam do programu dla niezapomnianej przygody aby wykonywać zwariowane zadania, pokonywać swoje lęki i bariery oraz poznać wspaniałych ludzi. Wszystko to spełniło się, a dodatkowo (co było najbardziej zaskakujące) wygrałam. ????⁉️????‍♀️☺️ Dziękuje również mojemu brother from another mother @igorjakubowski_bb – to dzięki tobie przeszłam do finału! ❤️???????? DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????? ???? @pporecki

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” wystylizowana na Jolę Rutowicz szaleje na Open’er Festival! Jest już pierwsze słodkie zdjęcie przy różowych toaletach!


Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia z Big Brothera w kolorowej stylizacji - Open'er 2019

Madzia z Big Brothera w kolorowej stylizacji - Open'er 2019

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×