Szukaj

Jest data premiery nowego „Big Brothera”! TVN wprowadził pilną zmianę w emisji programu!

Lubicie Big Brothera? To koniecznie przeczytajcie o zmianach, jakie zafundują nam producenci reality show! Takie zmiany nie każdemu mogą przypaść do gustu. 
Big Brother. Tajny pokój

Big Brother. Tajny pokój

Big Brother reaktywacja! Tak śmiało można powiedzieć o słynnym reality show, które trafiło na antenę TVN7 po 11 latach przerwy. Produkcja znów została ochoczo przyjęta przez widzów. Zakończony niedawno sezon Big brothera śledziło bowiem prawie 2,5 miliona widzów! To pokaźna liczba. Nic więc dziwnego, że dyrektorzy stacji TVN postanowili kontynuować dobrą passę.

Zobacz: Madzia i Oleg z „Big brothera” zatrzymani przez policję! Tak zakończyło się ich przyjęcie urodzinowe!

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl kolejna edycja trafi na antenę już 13 września 2019. Tego dnia poznamy nowych uczestników, których losy będziemy śledzić przez kilka następnych tygodni za pośrednictwem TVN7 lub player.pl 

Zmiany tyczą się właśnie daty i godziny emisji. Jeśli w niedzielne popołudnia zasiadaliście, by zajrzeć do świata w domu Wielkiego Brata, to będziecie rozczarowani. Teraz tę atrakcję należy przełożyć na piątek.

Dlaczego Big Brother Arena jest w piątek?

Big Brother Arena od września będzie emitowany właśnie w piątki o godzinie 20. Skąd ten wybór? Stacja z pewnością chce zawalczyć o jeszcze większą liczbę wyświetleń. Nowa data to czas domówek i spotkań w gronie znajomych. Kto wie, może właśnie takie wspólne oglądanie będzie dobrą alternatywą dla innych aktywności?

Zobacz: Bartek z „Big brothera” pokazał zdjęcia żony w bikini: „Top model, to się kryje”. Wiele gwiazd może pozazdrościć jej tak pięknego ciała!

Nie wiadomo niestety jeszcze, kto tym razem pojawi się w roli prowadzących. Przypominamy, że ostatnio ekipę odważnych uczestników wspierała Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme oraz Bartek Jędrzejak.

Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz: Madzia Wójcik jeszcze nigdy nie wyglądała tak źle! Wszystko przez producentów “Big Brothera”


Prowadzący – finał Big Brothera

Prowadzący – finał Big Brothera

Kasia Olek z

Kasia Olek z "Big Brothera" po opuszczeniu show TVN, została okradziona.

Big Brother – kto wyszedł z programu?

Big Brother – kto wyszedł z programu?

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×