Odgrzebano stare zdjęcie Natalii z Big Brothera. Długie włosy, pełny makijaż… Internauci nie mogą wyjść z podziwu: „Ale lala”

Natalia Dawidowska (Big Brother) – fot. East News

Natalia Dawidowska (Big Brother) – fot. East News

Stare zdjęcie Natalii Dawidowskiej z Big Brothera trafiło do sieci. Jak wyglądała znana lesbijka zanim zgoliła włosy na krótko i zaczęła nosić męskie ubrania? Internauci są w wielkim szoku. My również.

27 października dom Wielkiego Brata opuściła jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek trwającej edycji Big Brothera. Głosami widzów swoją przygodę z show zakończyła Natalia Dawidowska. Choć odpadła w połowie gry, zyskała spore grono fanów, którzy założyli dedykowany jej profil na Instagramie.

Natalia dała się poznać jako barwna, bardzo wrażliwa postać. Głośno opowiadała o swoim homoseksualizmie. 29-latka nie ukrywała, że jest lesbijką. Już podczas pierwszego wydania Big Brother Arena przyznała, że pociągają ją kobiety, a na co dzień pracuje jako kierowca w firmie kurierskiej i aktywnie działała w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była też w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego, a co więcej dostała propozycję zawodowej służby wojskowej.

Zobacz: Big Brother 2: Natalia Dawidowska w domu Wielkiego Brata zrobi niemałe zamieszanie. Co wiadomo o uczestniczce?

Natalia Dawidowska - Big Brother 2

Natalia Dawidowska – Big Brother 2

Big Brother: Natalia Dawidowska kiedyś. Jak wyglądała?

Sporo emocji wśród widzów i mieszkańców wzbudził wygląd Natalii. Od dawna ma bowiem krótko ścięte włosy i nosi typowo męskie ubrania. Po raz ostatni spódnicę miała na sobie 17 lat temu. Zanim jednak na dobre zmieniła swój wizerunek, mogła pochwalić się pięknymi, długimi włosami. Nie stroniła też od mocnego makijażu – podkreślonych pomadką ust i podkręconych tuszem rzęs. Skąd o tym wiemy? Do sieci trafiło stare zdjęcie znanej lesbijki.

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” ma nową fryzurę. Zmiana niby niewielka, ale jest efekt WOW!

Bliska osoba udostępniła w sieci archiwalną fotografię Natalii, która sprawiła, że wielu jej fanów aż zaniemówiło z wrażenia. Nikt chyba nie przypuszczał, że jeszcze kilkanaście lat temu Dawidowska wyglądała tak bardzo kobieco:

  • Wiele razy zastanawiałam się jak Natalia wygląda w długich włosach. Teraz już wiem że jest śliczną dziewczyną.
  • Nic się nie zmieniła.
  • Super wyglądała w takich włosach! Ale lala!
  • W krótkich czy długich nadal twarz ta sama – czytamy w komentarzach na Instagramie

Musimy przyznać, że Natalia Dawidowska kiedyś a teraz, to zupełnie inna osoba.


nata2
Natalia Dawidowska w wojsku

Natalia Dawidowska w wojsku

Natalia Dawidowska - Big Brother 2

Natalia Dawidowska - Big Brother 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×