Szukaj

Wiadomo już kiedy „Big Brother” powróci na antenę TVN! Znamy dokładną datę!

Big Brother kto wystąpi lista uczestników

Big Brother kto wystąpi lista uczestników

Big Brother – kiedy premiera?

Big Brother powróci na antenę już 17 marca. TVN zdecydowało, że nowe odcinki będą emitowane 5 razy w tygodniu o godzinie 20:00. Co będzie się działo w pierwszym, premierowym odcinku show?

Big Brother powraca na antenę po latach przerwy, a fani programu nie mogą się już doczekać premiery nowych odcinków kultowego show, które wylansowało w Polsce pierwszych celebrytów. Dla niecierpliwych mamy doskonałe wieści – jak podają Wirtualne Media, program powróci już 17 marca. Pierwszy, premierowy odcinek wyemitowany na TVN będzie trwał dwie godziny i to właśnie w nim poznamy piętnastu uczestników oraz prowadzących, którzy będą czuwali nad przebiegiem wydarzeń w Domu Wielkiego Brata.

Widzowie będą mogli śledzić program pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. TVN zdecydowało się na innowacyjny krok. Nie będą bowiem realizowali show w studio nagraniowym, a w autentycznym domu, naszpikowanym kamerami od góry do dołu. Uczestnicy zamieszkają w nim na 98 dni, a ostatni odcinek zaplanowano na 16 czerwca 2019 roku.

Poza pięcioma głównymi odcinkami emitowanymi o 20:00, które mają trwać godzinę, o 23:15 widzowie będą mogli obejrzeć jeszcze Big Brother Extra, czyli kulisy i dodatki do show. To jeszcze nie wszystko. Jak podają Wirtualne Media:

W dni powszednie TVN7 szykuje aż trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: „Big Brother – Pobudka” (godz. 9.50), „Big Brother – Popołudnie” (godz. 13.35) oraz „Big Brother – Podwieczorek” (godz. 16.40). Wejścia antenowe live potrwają kilka minut i mają zwiększać interakcję z widzów z uczestnikami. – czytamy na portalu

Dodatkowo, w każdą niedzielę o 20:00 Agnieszka Woźniak-Starak w programie na żywo podsumuje wydarzenia minionego tygodnia i będzie rozmawiać z rodzinami uczestników, a także z odchodzącymi właśnie członkami ekipy z Domu Wielkiego Brata. Agnieszce w roli prowadzących towarzyszyć będą jeszcze inne osoby, ale stacja nie wyjawiła jeszcze ich personaliów.

Szykują się niezłe emocje! Czekacie?

Tragiczna śmierć gwiazdy pierwszego „Big Brothera”. Jak zmarła? Zagadka nie została rozwiązana do dzisiaj

Matka Kisio w „Big Brotherze”! Pochwaliła się publicznie szczegółami swojego kontraktu! „Mam już podpisaną umowę” [WIDEO]

Martyna Wojciechowska o powrocie „Big Brothera”. Jak ocenia Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej? [WIDEO]


Dorota Goldmann Olfaktoriapl wystąpi w Big Brotherze?

Dorota Goldmann Olfaktoriapl wystąpi w Big Brotherze?

Izabela Kisio-Skorupa na temat Big Brothera

Izabela Kisio-Skorupa na temat Big Brothera

Maja Frykowska w Big Brotherze, jeszcze jako Frytka

Maja Frykowska w Big Brotherze, jeszcze jako Frytka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×