Uczestnicy „Big Brothera” spotkali się po latach! Jak zmienili się: Alicja, Gulczas i Klaudiusz? Ich nowe zdjęcie to HIT sieci

Big Brother kto pokonał raka?

Big Brother kto pokonał raka?

Uczestnicy programu Big Brother pojawili się na wspólnym zdjęciu, co przywołało wiele wspomnień wśród fanów produkcji. Zobaczcie, jak wyglądają dzisiaj Klaudiusz, Alicja i Gulczas z pierwszej edycji popularnego reality show.

4 marca 2001 roku na ekrany telewizorów trafiła pierwsza edycja programu Big Brother, którym żyła cała Polska. Reality show okazało się prawdziwym hitem i zapoczątkowało modę na inne produkcje o podobnym formacie. Bohaterowie, będący pod czujnym okiem Wielkiego Brata zdobyli dużą sympatię widzów, a wielu z nich dzięki udziałowi w show mogło liczyć na ogromną karierę. Program, który śledziła milionowa widownia w całym kraju, doczekał się aż siedmiu sezonów, a jednak to oglądalność pierwszego z nich okazała się rekordowa.

Widzowie zapamiętali szczególnie uczestników pierwszej edycji, w której wystąpili m.in. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak, Klaudiusz Ševković czy Alicja Walczak. Okazuje się, że niektórzy z nich nadal utrzymują kontakt, o czym świadczą ich wspólne zdjęcia. Jedno z takich ujęć pojawiło się ostatnio na profilu Klaudiusza.

Klaudiusz, Alicja i Gulczas z Big Brothera pojawili się na jednym zdjęciu

Uczestnik pierwszej edycji reality show opublikował na swoim Instagramie fotografię, na której pozuje razem z przyjaciółmi z programu – Alicją i Gulczasem.

Big Brother – ta przygoda nigdy się nie skończy – czytamy w opisie zdjęcia

Opublikowany przez Klaudiusza post wywołał wśród komentujących lawinę pozytywnych wspomnień. Fani programu z sentymentem wypowiadali się o pierwszej edycji ich ulubionego programu rozrywkowego.

  • Jesteście super… trzymajcie się jak najdłużej razem
  • Fajnie widzieć Was znowu razem. Ahhh to były piękne czasy..
  • Ale przywołaliście wspomnienia! To były czasy. Extra Was razem widzieć.
  • Pierwsza edycja był najlepsza i nie zapomniana. Pozdrawiam Was!
  • Fajnie Was widzieć. I edycja Big Brothera najlepsza. Pamiętam wszystkich uczestników. A występ chłopaków na Dzień Kobiet szczególnie
  • Prawda ,byliście najlepsi! Jak widać zatrzymaliście się w miejscu. Super

Pamiętacie jeszcze Klaudiusza, Alicję i Gulczasa z pierwszej edycji kultowego programu Big Brother? Zobaczcie, jak zmienili się uczestnicy programu.


Big Brother

Big Brother

Tak wygląda Alicja Walczak z Big Brothera

Tak wygląda Alicja Walczak z Big Brothera

Tak wygląda Alicja Walczak z Big Brothera

Tak wygląda Alicja Walczak z Big Brothera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×