Szukaj

Gwiazda dwóch edycji „Big Brothera” ujawniła, ile TVN płacił jej za udział w reality-show! Lata temu zbiła fortunę! A jak jest w nowej edycji?

Monika Goździalska o zarobkach w Big Brotherze

Ile gwiazdy Big Brothera zarabiały w 3. i 5. edycji? Monika Goździalska ujawniła dokładne kwoty. Są one znacznie większe niż w przypadku obecnej edycji.

Monika Goździalska była objawieniem 3. edycji Big Brothera, czyli ostatniej emitowanej przez TVN (aż do czasu obecnej). O udział seksbomby walczyli również producenci reality-show z udziałem gwiazd. Ostatecznie udało się im dojść do porozumienia, a wszystko za sprawą wysokiego wynagrodzenia jakie wynegocjowała sobie Goździalska, której obecność w domu Wielkiego Brata była gwarantem sukcesu programu. Niemalże każdy widz włączał TV4 tylko po to, by zobaczyć, jak seksbomba miażdży rywalki podczas rozmów, zaś pod prysznicem z dumą prezentuje swoje boskie ciało.

Po latach Monika wyznała, jakie kwoty wpływały na jej konto, gdy występowała w obu edycjach programu:

Płacono nam 2 tys. zł za tydzień. Jak byliśmy w Big Brotherze z gwiazdami, to płacono kilkanaście tys. tygodniowo – przyznała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Goździalska była jednak zmuszona szybko zakończyć przygodę z programem. Z powodu choroby dziecka opuściła dom Wielkiego Brata zanim zaczęły się eliminacje:

Teraz uczestnicy też dostają pieniądze, bo zrezygnowali z prac, mają rachunki. No, ale zarabiają. Nie sądzę, że telewizja płaci nie wiadomo ile, jak spadają stawki za reklamy. Poza tym większość ludzi zgodzi się na udział w programie telewizyjnym nawet za symboliczną kwotę.

Obecnie stawki znacząco spadły. Jak podaje WP uczestnicy tej edycji otrzymują 50 zł za dzień spędzony w programie.

Zgodzilibyście się wystąpić za taką kwotę?

Nagie zdjęcia gwiazdy show TVN-u krążą po sieci! Seksbomba zrzuciła z siebie wszystkie ciuszki!

Pamiętacie ją jeszcze? Od czasów „Big Brothera” Karolina Pachniewicz przeszła ekstremalną metamorfozę! Dziś to zupełnie inna osoba!

Gwiazda programów kulinarnych TVN wraca do gry! Znamy plany Moniki Goździalskiej


Monika Goździalska - Playboy, Samochód Roku 2017

Monika Goździalska - Playboy, Samochód Roku 2017

Monika Goździalska - kariera kulinarna

Monika Goździalska - kariera kulinarna

Monika Goździalska - kariera kulinarna

Monika Goździalska - kariera kulinarna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×