Szukaj

Big Brother: Szok! Zmiana prowadzącego w dniu startu programu. Kogo zastąpi Filip Chajzer?

Filip Chajzer nowym prowadzącym Big Brother

Filip Chajzer trzecim prowadzącym program Big BrotherDziennikarz TVN-u z widzami będzie spotkać się codziennie o 23:00, by podsumować najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w domu Wielkiego Brata. W tej roli zastąpi Ulę Chincz. 

Big Brother, po niespełna dwóch dekadach, wraca do polskiej telewizji. Na widzów TVN7 czekają niezwykłe emocje, które potęgować będą nie tylko uczestnicy, ale także prowadzący. To właśnie oni codziennie relacjonować będą  wydarzenia wprost z planu programu.

Do tej pory wiadomo było, że główną prowadzącą będzie Agnieszka Woźniak-Starak. Towarzyszyć miał jej Bartek Jędrzejak i Ula Chincz. Okazuje się, że zaszły pewne zmiany – Ulę zastąpi Filip Chajzer. O fakcie tym poinformowano w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN:

Codziennie od poniedziałku do czwartku o 23:00 i w sobotę w programie Big Brother Nocą będziemy podsumowywać to, co działo się przez cały dzień. Będziemy rozmawiać, komentować, rozbierać na czynniki pierwsze – zapewnił Chajzer.

Co jest powodem pilnej zmiany, i to w dniu premiery reality-show? Na ten moment nie wiadomo. Pewne jest jednak, że uczestnicy programu będą podglądani przez 66 zamontowanych w domu kamer 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Oznacza to, że  TVN zafunduje widzom potężną dawkę emocji, którą producenci serwować będą w aż kilku seriach, emitowanych na antenie TVN7. Raz w tygodniu natomiast program pojawi się na głównej antenie TVN-u – w każdą niedzielę o godzinie 18.00.

Big Brother” z aż trójką prowadzących! Do Agnieszki Woźniak-Starak dołączyli… TVN postawił na najlepszych!

Tragiczna śmierć gwiazdy pierwszego „Big Brothera”. Jak zmarła? Zagadka nie została rozwiązana do dzisiaj

Klaudiusz Ševković świętuje urodziny swojej dorosłej córki! Słodka Vanessa wyrosła na zjawiskową modelkę!


Filip Chajzer - WOŚP 2019

Filip Chajzer - WOŚP 2019

Filip Chajzer – aukcja WOŚP 2019, pomalowany volkswagen golf

Filip Chajzer – aukcja WOŚP 2019, pomalowany volkswagen golf

Filip Chajzer - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Filip Chajzer - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×